Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sporttal lehet legkönny...

Melyik sporttal lehet legkönnyebben és leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
nincs szükségem olyan drasztikus fogyásokra de szeretnék pár kilót leadni és hogy minél szebb alakom legyen,erre melyik sport a legalkalmasabb?

2015. jan. 15. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:

*lehetőleg olyan sportokat mondjatok amiket nem egyedül lehet hanem pl elmenni egy egyesületbe és ott közösen edzeni.

És még egy kérdésen lenne,hogy a harcművészetekkel(karate,kungfu,capoeira)mennyire lehet fogyni és alakot formálni? előre is köszi !

2015. jan. 15. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak sporttal nem tudsz fogyni. Ahjoz az etrenden is valtoztatni kell.

A sport kb mindegy.

2015. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
alapból nagyon egészségesen étkezek tehát azzal nincs gond,és sportolni is mindig szoktam valamit csak most éppen nem tudom hogy mit kellene,és gondoltam akkor már olyat próbálok ki ami a jó testmozgáson kívül még segít egy kicsit lefogyni is.szóval légyszíves a kérdésre válaszolj!
2015. jan. 15. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szomorúan látom hogy 2 db egyenes szórendű mondatot nem sikerült ertelmezned. Fuss neki megegyszer,akkor talan megkapod a valaszod.
2015. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma ez kb az 5. kérdés amiben a kérdező korrekt választ kap,erre megkérdezi még egyszer ugyanazt...szomorú ez a pár hete tartó mélyrepülés.

mondjuk leírta az "alakot formálni" szót,szóval nem csodálkozom,hogy nem érti.

2015. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!