Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek engem már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem már csak egy csoda változtathat meg? Vagy talán egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy nagy rakás semmi vagyok. Semmi nem érdekel, kb. minden hidegen hagy. Olyan mintha víz alatt élnék, mintha valami drogos lennék vagy nemtom(pedig sosem próbáltam ki ilyesmiket), alapvetően jól kijövök az emberekkel, vannak barátaim, szüleimmel, testvéreimmel jóban vagyok, most végeztem el egy egyetemet, anyagilag biztos lábakon állok, meg úgy alapvetően mindenem megvan, de mégsem izgat semmi, nagyon lesz@rom hozzáállással állok a világhoz. Sosem érzem jól magam, de rosszul sem, hanem csak úgy vagyok, olyan semlegesen létezem, vegetálok mint egy növény, de úgy elvagyok, nálam nyugodtabb ember nincs a világon, és úgy minden sikerül amibe belevágok, mert nem izgulok miatta, hanem csak mint egy gép megcsinálom. Többen azt mondták, hogyha lenne egy lány akibe beleszeretnék, és komoly kapcsolatunk lenne, az teljesen megváltoztatna. Szerintetek lehetséges ez?

2015. szept. 6. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább a csoda (vagy az sem)
2015. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan barátnőm aki ugyanolyan belesz@rósan állt hozzá mindenhez. Semmi sem érdekelte, még az ünnepek sem. B_szott a világ dolgaira. 1 hónapig voltunk együtt
2015. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fejlődnél egy kapcsolat által. De egy idő visszasüppednél ugyanebben, mert minden csoda három napig tart. Hacsak nem találsz megoldást a problémádra magadnak. A te sorsod a te kezedben van, nem máséban.
2015. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a küzdősport lenne a neked való.

teljesen új alapokra helyezné benned az értékrendet a fontossági sorrendeket és felébreszthetné benned a szenvedélyt.

mert lelkileg igencsak komoly hullámvasút jól szétverni valakit,meg az is ha téged vernek szét.

ökölvívó edzést kezd el.

2015. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak ilyen rövidebb pár hetes kapcsolataim csajokkal, de egyikbe se voltam szerelmes, hamar rájuk untam, így elváltak útjaink.
2015. szept. 6. 21:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy küzdősport való lenne nekem, de engem az nem érdekel annyira, hogy belevágjak.
2015. szept. 6. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül változtat meg. Egy kapcsolatban is ugyanazok az emberek maradunk, akik eddig voltunk. Ha valamiben tartósan változunk, az inkább belső indíttatás. Ha mások miatt próbálunk változni, az általában a legjobb esetben is csak átmeneti.
2015. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hja, de gondolom más egy kapcsolat, és más a szerelem. A szerelem elvileg olyan nagy horderejű tud lenni, h döbbenetes változásokat idéz elő az emberekben, de erről persze fogalmam sincs, mert még sosem voltam szerelmes.
2015. szept. 6. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fiú gondolja azt, hogy ha majd lesz barátnője, akkor varázsütésre megjavul minden az életében. Ez nem így működik. Persze, ha nagyon beleszeretsz valakibe, akkor eleinte úgy tűnhet, hogy megtörténik, amire vágysz, de max néhány hónap, és rájössz, hogy mélyen belül ugyanaz az ember vagy, csak most van melletted egy barátnő is, akivel jó esetben nagyon szeretitek egymást.

Ennyit tud nyújtan neked egy barátnő - szeretetet, elfogadást, talán némi motivációt hogy jobb ember akarsz lenni miatta, de az igazi komoly változások akkor következnek be, ha te eldöntöd.


Most például az látszik, hogy egy korábbi válaszoló mondott neked egy lehetséges megoldást a problémára, de te meg sem akarod próbálni. Ilyen hozzáállással egy barátnő sem fog változtatni rajtad.

2015. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:

Változtatni mindenki saját magán tud. Egy kapcsolat nem hoz ilyen szinten változást szerintem.

Mi az, ami motivál a 7köznapokban? Mit szeretsz csinálni? Vannak céljaid?

2015. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!