Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van okom, jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom, jogom rákérdezni? Én az egyenes beszédet szeretem, ehelyett a célozgatós, "mi lenne ha. " szövegelés, halandzsa helyett.20n

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan srác célozgat kettőnkre, akinek csaja van. Az egy dolog, hogy úgy tűnik nem túl szuper kapcsolata, de én akkor sem értem.


Általában ilyen kérdőívszerű felállásban kérdez ki, néha vallatásszerűen, mintha rá is készülne.


Példának: "Ha nem lenne csajom..." és "Ha más helyzetbe lennék"- kezdetű mondatok elég gyakoriak.


Kérdések:


"Ha más lenne minden, megpróbálnád velem esetleg?"

"Milyen férfi vagyok szerinted?"

"Mi a véleményed rólam?"

"Járnál egy ilyen pasival, mint én?"

"Ha más lenne a helyzet, ide meg oda mennék...Jönnél velem? Mert én veled szeretnék menni."

"Ha nem lenne kapcsolatom, akkor milyen jó is lenne szeretkezni. Én már elképzeltem. Te belemennél? Vajon milyen lenne?"


Mindig azt mondja, CSAK azért kérdezi, mert érdekli, hogy mit gondolok róla.


Szóval rákérdezzek szerintetek, hogy: Őszintén, te most szeretnél tőlem valami,t csak nem mered kinyilvánítani kerek-perec, vagy tényleg ez a 'hobbid' és kész? Mármint a faggatózás.


2015. szept. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Régi szövegelési trükk, semmi több. arra kíváncsi, hogy leszel-e a szeretője.Hajlandó vagy-e széttenni a lábad. Semmi több.


Ejtsd.

2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogod van, persze. Nyilvánvaló, hogy akar tőled valamit, kérdés mennyire tudnál komolyan venni egy olyan pasit, aki kapcsolatban él, és közben ilyen szinten fantáziál más nőkről. Ha szakítani akar, azt elsősorban a barátnőjének kellene megtudnia, nem pedig előbb keresni egy másik előmelegített ágyat, és csak aztán lépni.
2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1 Sosem leszek senki szeretője. Nem vagyok se gátlástalan, se gerinctelen. Csak nem szeretem az ilyen sunyi hozzáállást. Mivel ő ennyit kérdezősködik, szerintem nekem is lehet egy kérdésem hozzá.


# 2 Jelenleg semennyire nem veszem komolyan. Én az egyenes beszédet és a tetteket szeretem. Míg barátnője van messziről "csodálhat" maximum. Ahogy eddig is.

2015. szept. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!