Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasinak nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasinak nagyon kevés (90-100) ismerőse van facebookon, az nehezebben tud csajozni?

Figyelt kérdés
Ismerőse lesz annak a lánynak, akivel randizott, az viszont látja, hogy milyen kevés ismerőse van, és emiatt unalmas embernek gondolja a pasit.
2015. szept. 7. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én barátomnak 8 ismerőse van. nekem kb 10.
2015. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem kb 25 ismerősöm van fészen és soha nem adnám meg semmilyen felcsípett nőnek,mert akkor a csajom látná és tuti lenne a bukás.

Úgyhogy csak azért van fészem,hogy csekkolni tudjam a nőmet és megnézzem kiféle miféle a felcsípett csaj,plusz rosszul vagyok a gondolattól,hogy idegenek utánam tudnak nézni neten a képeimet az életemet nézegethetik,úgyhogy semmilyen személyes infó,se képem nincsen fent.

2015. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kemény 21 ismerőssel is van barátnőm. Neki meg van vagy 54 ismerőse.


Fészbúkon csak a butuska tinilányok és nem menő srácok versenyeznek az ismerősök számában meg jelölnek meg random.

2015. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A valódi ismerősök már nem is számítanak?
2015. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 500 van mindenhonnan, de 7 úgy van beállítva, hogy ne lássa senki. :D

Semmilyen hátránya nincs szerintem annak amit írtál.

L

2015. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert a lányok nem szeretik azt, ha egy pasi befelé forduló, nincs nagy ismertségi köre, nem jár el programokra. Erre pedig utal az ismerősök száma, ha nem is mindig pontosan, de a kevés ismerős negatív jel egy lány szemében - szerintem. Hiába tiltakozunk ellene, a Facebook ma már annyira alapvető részévé vált az életünknek, mint a telefon.
2015. szept. 7. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:

tévedsz.

csak a megfelelési kényszert érzőknek olyan fontos ez.

aki pedig megfelelési kényszeres az lemondhat a csajokról,mert ha megérzik már koptatva is vagy.

a másik dolog hogy rengeteg a szó igazi értelemben vett antiszociálisnak veszélyes a fész,mert a rendőrök ott néznek utána először az embernek.

mégis tele vannak csajokkal és ismerősökkel.

2015. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mármint a való életben úgy hogy nincs is fészük.
2015. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyes lányok nem szeretik ha befelé forduló egy fiú. amikor nem volt egy barátom se, akkor is eljártam és csináltam dolgokat. most is sok mindent csinálok a barátommal, pedig van 20 ismerősünk összesen max. az én ismerőseim között inkább az számít jónak, ha nem jelölnek be minden jöttmentet facebookon.
2015. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Néhány év múlva majd a szexet is virtuálisan csináljátok?
2015. szept. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!