Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasinak nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasinak nagyon kevés (90-100) ismerőse van facebookon, az nehezebben tud csajozni?

Figyelt kérdés
Ismerőse lesz annak a lánynak, akivel randizott, az viszont látja, hogy milyen kevés ismerőse van, és emiatt unalmas embernek gondolja a pasit.
2015. szept. 7. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan nő nem kell, aki a fészbúk alapján ítél meg!
2015. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a facebook ismerősok száma semmit se mond ...személyenként változó fajsúlyúak.....bírtam amikor egy lány akinek persze sokszáz ismerőse volt anno az iwiwen(a facebook akkor még nem kebelezte be a piacot)azzal jött hogy segítsek mert én vagyok az utolsó reménye(matek lecke hatalmas mennyiségben mert szünidőre kapták) megkérdeztem hogy mindegyik ismerősét megkérte-e már hogy én vagyok neki az utolsó remény akit amúgy be se jelölt.....adott egy kitérő választ....

megkérdeztem van e pasija...mondta van.Erre én lezártam a dolgot annyival hogy hát akkor két dugás közt ő biztos segít majd

2015. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Azért írtam, mert a lányok nem szeretik azt, ha egy pasi befelé forduló, nincs nagy ismertségi köre, nem jár el programokra."

Ne általánosíts,nem mindegyik lány ilyen.Mindenki más,és mást szeret-nem szeret az emberekben.Aki az alapján ítél meg valakit,hogy hány ismerőse van facebookon,az pedig elég furcsa ember lehet.Nekem sincs túl sok ismerősöm,100 körüli,mert nekem tényleg ne lássa olyan a dolgaimat,akivel pl sose beszéltem,csak mondjuk egyszer összefutottunk valahol,vagy egy iskolába/egyetemre járunk,ilyesmi.(Mondjuk alapból nincs olyan veszettül sok ismerősöm a való életben sem,mert nem vagyok egy nagy társaságkedvelő típus,mondhatni introvertált vagyok,és nem a barátok mennyisége,hanem a "minősége" számít nekem.)

A kérdésre válaszolva pedig nem,nem nehezebb így ismerkedni szerintem,nem ezen múlik a dolog (illetve nem ezen kéne múlnia),de hogyha téged mégis zavar,hogy látják az ismerőseid,simán be lehet állítani,hogy ne lássák őket,csak a közös ismerősöket írja ki,ha valaki megnézi az adatlapod.

2015. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!