Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyének néz, lenéz a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néz, lenéz a párom?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat csinál, melyek illetlenek, igénytelenek. Nem így ismertem meg, most nemrég lett ilyen. És mikor szólok neki azokért a dolgokért annyit mond, hogy "mindenki" úgy csinálja ahogy ő. Meg ha én valamit másképp, akkor azzal jön, ő még olyat nem látott, mások másképp csinálják. Sokszor felhoz valami olyan dolgot, és kiakad hogy nem tudom mi az. Teljesen értelmetlen dolgokról van szó. Sokszor úgy érzem, mintha butának, ostobának nézne, csak mert nem vagyok olyan mint ő.
2015. szept. 8. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor simán megmondhatod neki: nem érdekel mindenki, mert nem mindenkivel élsz együtt és ragaszkodsz ahhoz hogy a jelenlétedben nem tűröd az akármilyen dolgot, és nem fogsz fejet hajtani. Ha nem tetszik akkor el lehet menni..olyanhoz akinek ez tetszik, és hajlandó együtt élni ilyennel.

Számomra a trágárság és a koszosság, fürdetlenség ilyen dolog. Akinek nem tetszik az lépjen, én nem tűröm magam körül a mocskot.

2015. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha így rébuszokban beszélsz vele is akkor nem csoda hogy hülyének néz
2015. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aperitif ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy konkrétan mi a gondod vele, mert ezek a kifejezések, hogy hülyének néz, lenéz, illetlen, igénytelen, mind mást jelentenek.
2015. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pl. ha a konyhában figyel, mit hogyan csinálok, ha valamit nem úgy, akkor másokhoz hasonlít, vagy ahogy ő szokta.

A másik, mikor felhoz valamit, amit én nem ismerek, legyen az egy divatmárka, azt mondja, csak te nem tudod,de mindenki más igen.

2015. szept. 8. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Van egy másik nő, vagy más emberek a háttérbe akitől/akiktől látja a dolgokat és kinyílt a szeme.
2015. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt nem értem?!
2015. szept. 8. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi a saját konyhádba, ahol már X éve főzől stb. és elkezd utasítgatni, egy tőled abszolút távol álló dologra, ott mindig más, és már befolyásolás van a háttérben.
2015. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
#5 is igaza lehet de egy igazi patkány egyébként már ne haragudj! XD
2015. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen csak át akar alakítani...
2015. szept. 8. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kezdem el kifejteni, hogy miért, de ilyen emberrel nem lennék egy másodpercet sem együtt. Ezek elég komoly személyiségbeli problémákra utalnak, és semmi jó nem szokott kisülni belőlük. Vannak mások is a világon, miért ragadnál bele egy olyan kapcsolatba, amiben nem érzed jól magad?
2015. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!