Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy elérhetetlen srácot jobb benyomásra téríteni?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném, hogy egy kicsi többet beszélgessünk, találkozzunk, vagy hogy néha felhívjon telefonon. Mint régen.
2015. szept. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél inkább keresed, annál jobban fog távolodni tőled. Hagyd, hogy ő keressen, várd ki, még ha sok időbe is telik, én is ilyen vagyok.
2015. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akard. Eszem ágába nem lenne..Főleg nőként. Aki a te embered az jön magától, azt nem kell jobb belátásra terelni:D Az magától hív fel.
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd! Ha nem akar, annak nyilván oka van, csak nem akarja kimondani, lehet nem akar megnántani. Ne tapadj rá, nincs értelme! Sajnálom!
2015. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne feltétlen várj. Van olyan lány, aki szerintem így vár engem, hogy mikor keresem ismét. Kicsi az esély, hogy újra keressem. Talán, ha ő keresne.
2015. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!