Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, jobb az olyan lány, aki...

Fiúk, jobb az olyan lány, aki kicsit elérhetetlen, és nem vagy biztos benne, mit gondol rólad?

Figyelt kérdés
Ez a viselkedés jobban felkelti egy srác figyelmét, mint ha egyértelmű lennék? Mert az a tapasztalatom, hogy jobban kell az, ami nem lehet a miénk...
2015. máj. 3. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez srácfüggő. Ha a srác magabiztos, határozott, akkor tetszik neki, ha kicsit félénkebb, akkor visszariad.
2015. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, utálom a megjátszást.
2015. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen... Főleg egy olyan pasinak akit az adott lány előtt más még nem utasított el.
2015. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel jobban felkelti, de jóval könnyebb ráunni is. Amúgy azt csinált amit szeretnél és ne játszmázz, azt nem szeretjük.
2015. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon nem szeretem! mindig barkóbázni hogy most mi van
2015. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

én a tapadós szép cuki tini csajokat szretem, attól, hogy flegma bunkózik meg leszar nem fgo bejönni, de ha rám ír és jelzi, hogy tetszem neki meg a szolgámmá válik, az nagyon tetszik nekem

csak sajnos ebben a feminista világban egyre kevesebb a szolgacsaj

2015. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem megjátszani akarom magam, csak kicsit visszavonulni, hogy ne érezze annyira nyeregben magát.

Utolsó, a nők nem szolgák!! Még jó, hogy kevés az ilyen, hálistennek :D

2015. máj. 3. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a játszadozást... Ha kölcsönös a vonzalom, minek húzzák egymás agyát és idejét?
2015. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!