Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek azt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek azt nagyon nehéz lenne elfogadni, hogy csak a közös gyerekünk megszülése után akarnám elveszíteni a szüzességem veletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék szűzen szülni, természetesen a megtermékenyítés in vitro történne és csak azután szeretnék lefeküdni az első férfival.


Sajnos nem találok párt aki benne lenne ezekben a feltételekben és kezdek kifutni az időből 26 éves nőként.


2015. szept. 9. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
31%
Anal és oral azért mehet előtte? Csak,mert nem mindegy!!!
2015. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugye most csak viccelsz?? :O


Ha nem akkor nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ilyenre nem is fogsz párt találni, még 30 évesen sem...

2015. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
heee???
2015. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon kíváncsi lennék arra, mi a jó neked ebben. Egyébként érdemes lenne konzultálnod egy orvossal, mert nem vagyok biztos abban, hogy szűz hüvellyel zökkenőmentes a szülés...


Amúgy meg nyilván amiatt, hogy nem szexeltél, nem gondoltál még ebbe bele, de azért elmondom: nem mindenki illik össze mindenkivel szexuálisan. Ha zsákbamacskát árulsz, az párkapcsolat, sőt, családalapítás szempontjából senkinek sem szimpatikus. Mi van, ha kiderül, hogy valami nagyon nem klappol köztetek? Ami aztán rányomja a bélyegét az egész kapcsolatotokra, és esetleg aztán máshol keresitek a boldogságot, elváltok? Nagyon jó dolog így a közös gyerek... Érted :)


Ezen kívül azt sem értem, miért akarod megfosztani magad a szex, mint utódnemzés élményétől. Nagyon intim, nagyon különleges lehet a szokványos szexhez képest az, amikor a pár már kifejezetten gyermekáldás céljával (is) szeretkezik.

2015. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1 - Az sem mert nem tudnék a gyerekem szemébe nézni, ha úgy születne meg, hogy ilyen dolgokat csináltam előtte az apukájával.
2015. szept. 9. 17:54
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy troll vagy vagy nagyon hülye
2015. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Kérdező!


És,hogy néznél majd a gyerek szemébe akkor,amikor este megpuszilod,betakarod,majd te is és ő is tudja,hogy mész és szeretkezel az apjával?


A.: Nem lesz apa,csak a megtermékenyítés miatt kell.

B.: Nem lesz szex utána,soha többé!

c.: Utána,már mindegy a kölyök lelkének.


Válasz!

2015. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem 2 gyermekem is lombik programmal fogant, teljes bizonyossággal állíthatom, hogy ahhoz, hogy a leszívásig, beültetésig eljuss, legalább 4-5 hüvelyi uh vizsgálat kell. Szóval szűz én biztos nem fogsz tudni szülni. Egyébként mennyivel jobb azután a gyerek szemébe nézni, hogy születése után szexeltetek? Kevésbé " mocskos" dolog úgy szeretkezni, hogy a másik szobában alszik közben, minthogy még meg sem fogant? Egyébként inkább ne legyen gyereked légyszi, amíg ezt a Szűz Mária szindrómádat ki nem kezelik...
2015. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Te beteg vagy. Templomban ismerkedj. Ennyi nem tudok tobbet hozza fuzni.
2015. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szűz én= szűzen
2015. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!