Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiúként azt mondják rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként azt mondják rám, hogy csinos vagyok, az negatív jelző?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de ismerősök és ismeretlenek (főleg nők) szájából hallottam, hogy "csinos ez a fiú" vagy "csinos fiú vagy". Ez mégis mit jelent? Nem nőkre szokták mondani? Mert egyébként kissé vékony alkatom van és magas vagyok, ezzel arra utalnak, hogy nem olyan férfias? Vagy mit jelent ez?
2015. szept. 11. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszer majdnem mondtam egy srácra mert jól öltözött volt, tetszett mert ingbe volt de inkább a "hű de elegáns vagy" mellett döntöttem mert pont az futott át az agyamon h meg ne sértődjön, de én mindig előre átgondolom h jaj majd mit gondol a másik, pedig nem kéne...
2015. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kislányos vagy.
2015. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szoktam mondani a barátomnak hogy csinos, amikor csinos szokott lenni. nem gúnyolódásból mondom, meg nem kritika.
2015. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán kilátszott a tevepatád!
2015. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!