Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt nagyon sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt nagyon sokan hogy ha egy nő csinos, akkor nem tisztességes és nincsenek elvei?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki a kérdést, mert rólam például sokszor ez az első vélemény.

Hogy mivel csinos vagyok, biztos kihasználom az összes lehetőséget ami adódik, anyagias vagyok, hűtlen és falom a pasikat, üres a fejem.


Miután megismernek jobban az emberek, volt rá példa hogy bocsánatot kértek tőlem és szégyellték magukat amiért negatív véleményük volt velem kapcsolatban és ezt el is mesélték nekem.


Úgy érzem hogy hátrányban vagyok, mivel a pasik nem nagyon akarnak engem jobban megismerni, nem nagyon közelítenek meg.


Én azt tudom hogy sok az anyagias lány, de attól mert valaki csinos, még lehet tisztességes.


2015. szept. 4. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül a csinosság a fő befolyásoló tényező ebben. Lehet, hogy kicsit ridegebb, távolságtartóbb a kisugárzásod, a kezdeti viselkedésed idegenekkel (mert mégis, milyen legyen), és amiatt is gondolják ezt.


Már csak azért is mondom, mert engem is csinosnak tartanak, én is odafigyelek magamra, de rólam még sosem volt ilyen első benyomás. Engem inkább idegesítőnek tartanak sokan, de ilyeneket rólam sosem gondoltak. Ha az első, kezdeti megmozdulásaid egyből ellentmondanak az általános elképzelésekkel, hogy milyenek a tipikus felszínes pichák, akkor később sem fognak annyira meglepődni.


Legalábbis, ismét, nálam még sosem volt ilyen tévedés.

2015. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Mutass egy képet megmondom ki vagy.
2015. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Látják, hogy megtehetnéd ezeket. A szépséged valamilyen szinten hatalom. És ezt ki is szokták használni. Ha belegondolok abba, hogy hogy viselkednek a kevésbé szép és a szép lányok amikor ismerkedek velük észrevehető ez a dolog. Bár lehet, hogy te rendes vagy.
2015. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
17%

Mert ÁLTALÁNOSÍTUNK, bezony.

Amúgy addig jársz jól, mig a pasik nem akarnak jobban megismerni.

25/F

2015. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ha nem akarnak jobban megismerni, esélyem sincs a pártalálásra. :(
2015. szept. 4. 10:43
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
27%
Kutya, macska.
2015. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ezzel egyetértek mit írtál, sajnos általánosítanak, tulajdonképpen mindenki azt teszi valamilyen szinten.

Én is a kérdezővel járok egy cipőben. Nem tudnék úgy elindulni vagy lefeküdni, hogy nem érezzem magam jól a bőrömben, ehhez minden hozzátartozik. A ruhám, a hajam a sminkem. Szeretek nő lenni ilyen értelemben is.

Viszont tudom, a munkahelyen pont úgy vélekednek rólam, hogy felszínes, pénzéhes, hideg..

Pedig pont nem.. De senkit nem érdekel milyen ember vagyok...épp ezért nehéz kapcsolatot kialakítanom.

2015. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez azért van így, mert sajnos van valóságalapja. Ugyanis akadnak szép számmal olyan nők, akik a külsejükön kívül semmi mást nem tudnak felmutatni, mással nem tudják felhívni magukra a figyelmet. Emellett pedig magasak az elvárásaik a külsőségek és főként az anyagiak terén és ezért gyakorlatilag bármire hajlandóak. Ahogy pedig már előttem is írták, az emberek általánosítanak és ennek minden csinos, szép nő az áldozatává válik. Például egy átlagos megjelenésű és fizetésű honpolgár nem fog kezdeményezni egy ilyen típusú nőnél. Mivel egyrészt megvan az előzetes negatív véleménye (ismeretlenül is), másrészt nem fogja magát elég "jónak" érezni egy ilyen kaliberű nőhöz.
2015. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.. Miért is gondolják, hogy nem elég jók?

Miben nem elég jók?

Nekem nem a külsőségek vagy valaki pénze számít.. és nincs is a fejemre írva..Sztereotípia.. ez van.


Majd lepukkanok, hátha jobb lesz:-)

2015. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan egyszerűen csak baromi rossz önismerettel és emberismerettel rendelkeznek, és sokan hagyják magukat kényelmesen valami manipulatív eszköz által irányítani, mennek birkamód a tömeg után, mert mindenki mindig mindenhova rohan, túlterhelt, stresszes, és nem akarnak már energiát fektetni ilyen dolgokba, pedig nagyon is megtérül.


Rólam pl. tévesen hitték már, hogy sokat utazgatok, és dőzsölök, mert vannak fent utazós fotóim közösségi oldalon. De arra már nem vette az ítélkező a fáradságot, hogy mögé nézzen, mert én sokat gyűjtöttem 1-1 utazásomra, alaposan megszerveztem, hogy a legjobb ár-érték arányban jöjjön ki, spórolok, amennyit lehet, ételt, amit tudok, viszek magammal, a legtöbb utazásom max. 5 napos volt, amióta felnőttem, és egyébként rengeteget fotózok, ha ott vagyok valahol, szóval pár nap alatt több ezer kép jön össze (hála annak, hogy már nem kell 36 képkockával spórolnom).


Ráadásul sokan a sikertelenségüket másokon vezetik le, és nem is érdekli őket, hogy a másik sem készen kapta a sikert, hanem talán megküzdött érte, mert csak azt hajlandók észrevenni, ami látszik.

2015. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!