Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért nem adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem adnak egyértelműbb jeleket?

Figyelt kérdés

van egy lány, barátilag voltunk egy ideig. Egy ideje úgy veszem észre, hogy történnek "dolgok". Ismerőseimnek meséltem, mind azt mondta, hogy próbáljam meg!


De... nem tudom. Ezek olyan "jelek", hogyha nem veszem, akkor mintha nem is érdekelné. Tehát, mintha bedobna valamit, és én nem veszem észre. Nem erősebben kéne bedobnia mást? Ehelyett hagyja, hogy menjenek a dolgok.


Én mondjuk lánytól csak egyszer láttam igazi "jeleket", de ő semigen törte magát, ha figyelmen kivül hagytam őket (amúgy nem jött be az a lány).

De olyanis volt, aki csak úgy barátként kezelt, majd mivel nem történt semmi (nem vettem észre, hogy "többet akart volna") szabályosan megharagudott rám, mert amúgy meg többet akart volna.


2015. szept. 12. 01:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Mik azok a jelek?
2015. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
gyanúm szerint ez nagyon komplex cucc.
2015. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

ezek alapján te várnád el hogy ő nyisson.

ezt meg egy nő csak akkor teszi ha nyaon magas szinten érdeklődik feléd.

annak amit csinálsz az a neve irányítás átadás és nem vezet sehova csak a kudarcba.

találd meg a tököd és cselekedj.

a jeleket ki kell provokálni,a te cselekvésedre kell legyen egy válasz.

értelem szerűen ha nincsen cselekvés akkor egyértelmű jel sem lesz.

2015. szept. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy hülye vagyok,de ez nekem..ez nekem most sok volt.
2015. szept. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Ne vegyetek sertesnek fiuk, De a lanyok altalaban eleg egyertelmu jeleket kuldenek csak nem veszitek oket eszre. Pl ha egy lany gyakran emleget egy konyvet amit meg nem olvasott valoszinuleg orulne ha meglepned vele, vagy ha mondja,hogy kivanja a pizzat akkor rendeljetek. Hulye peldak voltak de frappansabb nem jutott eszembe.

Ha tobbet akar toleket egy lany altalaban baratkozik veletek es figyelmesen vegig hallgatja azt is ami nem erdekli csak azert mert nektek fontos. Kicsit mashogy oltozik, uj a parfume, mas a haja. Ezen aprosagokat ha eszre veszitek es dicseritek erte o meg elpirul vagy Jon az " o hagyd mar" nem is igaz es tarsaik akkor tetszettek neki.

Mi ezen olyan k##va bonyolult? :D

18/L

2015. szept. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Az lenne a nem bonyolult, hogy "Szia. Bejössz nekem." Minthogy megrendelem neki a pizzát és kiderül, hogy csak éhes volt. Csajoknál még bejátszik ide az is, hogy nem is ízlett neki a pizza.
2015. szept. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Tudjatok a nok nem egyszeruek. Nagyon keves fogja a szemedbe mindani, az elejen,hogy bejossz neki. Mert az utalgatassal, incselkesessel es azzal,hogy bizonytalansagban tartanak titeket lesznek a nok erdekesek

Addig akartok rajuk vadaszni amig kivancsiva tesznek titeket. En probaltam mar ezt a Szia bejossz dumat 2x kosarazott ki a srac Pedig tepertem.

Elozo csaj vagyok 18/L

2015. szept. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Amugy abba meg egyikotok se halt bele hogy kedvebe tett a neki tetszo lanynak mondjuk egy pizzaval :D
2015. szept. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Imádom, amikor a kislányok (nem a nők), arról picsognak, hogy "brühühühü, pedig én félreérthetetlen jeleket küldtem neki, de nem veszi észre". Tudjátok mik ezek a jelek? Gondolom igen, de azért megszegem a költői kérdés elvét és megválaszolom. Kérem szépen, ezek a végtelenül egyértelmű jelek olyan kis apró dolgok, mint mondjuk egy szempillantás, egy halvány mosoly, vagy valami hasonló nüansznyi dolog, amit elektronmikroszkóppal kell nézni, hogy egyáltalán észre lehessen venni. Na ezek azok az ominózus félreérthetetlen jelek, vagy legalábbis, amikor a lányok (ismételten csak nem a nők) azt gondolják, hogy ezeket bizony lehetetlen másképp értelmezni, mint egy felhívást a táncra. A hab ezen a könnyes és nyálas tortán pedig az, hogy a lányok vannak kiakadva, amikor ezeket a kiszemelt Don Juan nem veszi észre és ilyenkor jön a jól ismert hisztizés és az elcsépelt "miért ilyen vakok a férfiak?" szöveg. Ez az egész kb. olyannyira abszurd, mintha a zöldségestől várnám el, hogy találja ki mit és mennyit akarok, pusztán csak abból kiindulva, hogy én mire nézek rá.

Hogy miért tettem különbséget többször is a nők és a lányok között? Egyszerű. Van egy lelki és szellemi érettségi határ, ami fölött nőről és férfiról, az alatt pedig lányról és fiúról beszélünk. Akik elvárják, hogy pár pislogás, alig kivehető hangsúlybeli eltérések meg némi arcbarázda alapján vegyük észre, hogy ők bizony most be vannak indulva, azok az említett érettségi vonal alatt vannak, méghozzá jó mélyen. Oké, akkor játsszuk ez. Fogok egy lapátot, kimegyek az utcára és, aki nem tudja 2 percben összefoglalni az én komplett pszichémet pusztán csak az arcvonásaim alapján, azt pofánßaszom a lapáttal, mert aki olyan ostoba, hogy egy ilyen triviális dologra se képes, az meg se érdemli, hogy éljen és legyen hálás, hogy csak az arcát zúzom be, nem pedig ott helyben ítélem lapát általi halálra.

2015. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nálam a titokzatosság nem jön be és nem akarok "vadászni". Ha kétértelmű, vagy láthatóan kéreti magát, mindenáron tőlem akarná az első lépést kicsikarni, pedig láthatóan tetszek neki, akkor a kisujjam sem mozdítom. Ha Ő akar tőlem valamit, tegyen érte, a jelecskéit pedig dobja a kútba, mert nem vagyok rájuk vevő.
2015. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!