Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lányon ha látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lányon ha látjátok, hogy valószínűleg tetszetek neki, de nem vagytok benne biztosak, akkor inkább léptek ti, vagy még megvárjátok az egyértelműbb jeleket?

Figyelt kérdés
Pl. a buszon gyakran rátok néz, esetleg kicsit elmosolyodik, de nem szemez veletek, akkor rámosolyogtok, vagy csak figyeltek, hogy mi lesz?

2012. szept. 12. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lépek.Nem kell 100%os megbizonyosodás.

cselekszem,mert hátha az az utolsó esély... ne meg ezzel csak nyerni lehet

2012. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőre nem, de ha rendszeresen utazunk együtt, és ez mindig így történik (pár alkalom), akkor tuti lépek.
2012. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy akkor is, ha foglaltak vagytok? :)
2012. szept. 12. 21:14
 4/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha foglaltak vagyunk akkor miért lépnénk ?...
2012. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert a lány szép lenne és csinos, és esetleg otthon meg egy dagi házsárt a párotok :)
2012. szept. 12. 21:17
 6/10 Hunter92 ***** válasza:
Ha foglalt vagyok, akkor azt is leszarom, ha levetkőzik előttem. De, ha nem vagyok az, és bejön a csaj, akkor nem várok semmilyen jelre, kezdeményezek és közben figyelek a jelekre, reakciókra.
2012. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hunter, rendes pasi vagy. :) Én se szeretném senki kapcsolatát tönkretenni, igazából csak kíváncsi vagyok, hogy a fenti esetben, vajon mit gondolhat a pasi.
2012. szept. 12. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
én olyankor arra gondolok,hogy kedves.Nem tùl valószínű az hogy tetszenék egy nőnek.
2012. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hunter92 ***** válasza:
Kedvességből nem fog gyakran rád nézni és mosolyogni. Ha ilyet tapasztalsz egy lánytól, akkor biztosra veheted, hogy tetszel neki.
2012. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor lépek még akkor is ha jelét se látom hogy bejönnék neki.
2012. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!