Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudna egy sportos izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudna egy sportos izmos fiú duci lány szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit hihetetlen, de én a duci nőket szeretem, olyan 80-90 kg körülieket, de sajnos azt tapasztalom, hogy a duci nőknek valamiért olyan önbizalom hiányuk van, hogy nem érzik jól magukat mellettem, illetve szóba sem mernek velem állni. Nem tudom hogy tudnék így egy duci lányt szerezni.
2015. szept. 12. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezni?bemész a bevásárló központba és lemelsz egyet a polcról.
2015. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én duci vagyok és 2 éve járok edző terembe... kérdezőnek meg azt mondom mert segíteni kell nekik bókolni hogy neked így tetszik az adott csaj és idővel elhiszi vagy megpróbálja elhinni.
2015. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74kg vagyok 90kg-ról.. tudod nem az a cél hogy gyorsan löttyedt bőrrel, hanem feszes bőr izmok.. 3#
2015. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

5. Te nem vagy normális!!!

Sokkal jobb lett volna ha 85nél megállsz :((

2015. szept. 12. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdező! nem éreztem magam jól. de így se vagyok vékony.. hormonális problémám van és attól híztam el. de szedem a gyógyszert azóta nem hízok. de 80-90kg lánynak csüng a hasa az miért jó? kérdező írj privit.. :)
2015. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem alapból azt feltételezik, hogy nem tetszel nekik. :D én nem vagyok túl duci, de van rajtam felesleg, és emiatt én is kételkedve fogadnám ha egy nagyon kisportolt testű pasi közeledne.


bókolj sokat (ha már eljuttok odáig) és persze te kezdeményezz

2015. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó! Ha a kérdező tényleg kisportolt testű lenne, nem lenne problémája a csajozással, hidd el!
2015. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Lehet, az én véleményem nem túl mérvadó, mert a páromat az interneten "szereztem", de hangsúlyosan duci lányként tudnék mesélni az önbizalomhiányról. A legtöbb dolog, ami eszembe jut, amikor egy sportos srác oda jön hozzám, akkor általában két dolog forddul meg a fejemben: 1. De jól nevelte az anyja, hogy még egy "ilyen" csajjal is udvarias, biztos várja egy nagyon csinos csaj valahol, 2. vagy kettyós, vagy felelsz vagy merszet játszottak a haverjaival. Olyan opció, hogy csak azért ismerkedjen valaki velem, mert vonzónak talál, nincs. És szerintem sok duci lány így gondlja, na, ezt az akadályt kell valahogy átugrani. A lényeg, hogy ne add fel :)
2015. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

utolsó! teljesen igazad van! én is hasonlóképp vagyok ezzel :/

egy duci lány..

2015. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Öcsém, irigylem a problémádat. Én a sportos, fitt lányokat szeretem, és hidd el, hogy nekem sokkal nehezebb. Ha tényleg sportos és izmos vagy, akkor szerintem duci lányok ezrei kavarnának veled szívesen. Tényleg csak le kell venned egyet a polcról :D


De nézd mit találtam neked a kérdések között (egy duci lány akar sportos pasit), én a helyedben ráírnék :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!