Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel ez fájdalmat okoz, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ez fájdalmat okoz, nem kell a barátságod, mert pasiként nem kellek neked. Lányok, ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

tehát nem kellek a lánynak, félév kitartás utàn. Most van pasija ugyan, de már 4. hónapja csak döglődnek. A pasi nem vállalja fel, heti 1x elég neki találkozni, a lány már fogyott is a stressztől.

most azt kérdedzte, haragszok e rá, mert mostanság én sem foglalkozok vele. Sajnos vagy nem, mérgemben kiöntöttem magam. Elmondtam neki, hogy aki a szívét lelkét kitette érte, az ment barátnak. A pasiddal meg csak szenvedsz mióta? Ne is beszélj róla, nem vagyok párterapeuta, de nekem ez igy fáj, inkabb ne legyünk barátok sem.

Könnyes szemekkel sűrűn pislogott, mást nem nyögött ki. Mit gondolhat?


2015. szept. 13. 04:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. De jó volt neki hogy mindig ott voltál. Kényelmes volt és jótt tett a lelkének hogy futsz utána. Semmi mást nem jelent. N32
2015. szept. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg életében először úgy nézett rád mint férfira.
2015. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2es: ez önámítás. Ha eddig nem nézett rá úgy, most sem fog. Csak elveszített egy csicskát, semmi más.
2015. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szeret, de pszichikailag annyira ki van, hogy fogalma nincs a problémáiból kivezető utat, hogy fogja megtalálni. Terhelni meg önmagával, ráadásul ilyen problémás helyzettel nem akar.
2015. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Neked kéne eldöntened, hogy jelent-e a nő neked annyit, hogy nem türelmetlenkedsz, de minden energiáddal mellette állsz és segíted mint barát, vagy nem. De ha nem szerintem, akkor nem is kell feleslegesen jártatni a szádat, hanem lépj le a porondról.
2015. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Missi_Key ***** válasza:
5%

Se baratnak se tarsnak nem kellene olyan aki akkor hagy ott amikor tamaszra lenne szuksegem.

Jobb is hogy kimondtad, mert tenyleg nem erdemled meg a jobarat jelzot.

2015. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Elég nagy igazság van abba amit a 6-os ír.
2015. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Kellene a 3,14csának ilyen csaj. Már ott lezártam volna az egész dolgot vele, hogy fél év alatt rám se nézett. sz@rnám le,hogy hogyan cseszi el az életét, ha neki ilyen semmirekellő kell, hát kelljen. Meg is érdemlik egymást!
2015. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz nem lehet, mert ahhoz képest tegnap meg jól elvoltak.
2015. szept. 13. 09:04
 10/21 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, jól tetted!
2015. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!