Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ennyire megközelíthetetlen? Hova járjak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eléggé bizalmatlan is vagyok másokkal, talán mert eddig eléggé vallásosan neveltek, és azt mondták nekem mindig is, hogy az a férfia, aki nem akar elvenni, csak kihasználni akar, ja és hogy a házasság előtti szex is bűn. Én nem értek egyet ezzel és teljesen kiléptem ebből, de:

- még mindig van a tudatalattimban egy bizalmatlanság a férfiakkal szemben, amit le akarok küzdeni

- nem tudom, hol kell és lehet ismerkedni

- miből látszik az, ha nem csak egy éjszakára kellek?


Szeretnék már kapcsolatot, és nem akarok megközelíthetetlen lenni.


21/L (egyetemista)



2015. szept. 13. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Járj el bulizni szerezz ismerősöket, ne legyél mocsok részeg beszélgess flörtölj ha oda megy valaki ne küldd el, de tudd hol a határ, legyen tartásod!

Ne hagyd h egy éjszakás ribiként kezeljenek!

Nekem volt olyan csaj ismerősöm h 3-4 buliban is összefutottam vele tánc egy-egy ital nem lógtunk egymáson csak össze össze futottunk egy este többször is... Úgy emlékszem a 4. ilyen találkán volt egy kis simulás meg csók meg minden aztán valahogy nem volt tovább... Soha nem egyeztettük h ki melyik buliban lesz csak spontán összefutottunk. Nem adta magát senkinek de mégis jól érezte magát és én is magam amikor a társaságában voltam :D

23/F

2015. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is mondanám a bulit, de feltételezem, nem vagy az a nagy buliba járós típus. Ezért azt mondom, hogy ha akad akár az egyetemen egy kedves fiú,aki tetszik is, menj oda hozzá bátran beszélgetni, óráról, előadásról, bármiről. Ebből simán alakulhatnak aztán a dolgok.

Legyen egy egészséges önbizalmad, legyél mosolygós, az megtudja könnyíteni az ember dolgát. Mindezek mellett persze ha nem is buliba, de közben valahova eljársz az könnyítheti a helyzetet.22f

2015. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bulikon épp az az esélyesebb, amit pont, hogy elkerülne. Van ezer hely, ahova el lehet járni. Délután valami teázó vagy akármilyen lazább hely vagy esemény, este beülni valahova a barátnőiddel dumálni stb., biztosan lesznek majd próbálkozók és legalább tudtok rendesen beszélgetni. Koncertek is elég jó ismerkedési helyek, akár előtte, mikor gyűlik a nép, akár utána, mikor többnyire leülnek, pihennek egyet az emberek.


Nyilván minél jobban kimozdulsz, annál nagyobb eséllyel ismerkedsz. Te is kezdeményezhetsz természetesen, attól mert valakivel beszélgetsz, még semminek nem kell lennie, ha nem akarod.

2015. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!