Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sopronban hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sopronban hol lehet ismerkedni egyedül? 18/f

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Bármelyik olyan helyen ahol árulnak Soproni Ászokat.
2015. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Utcán, szórakozóhelyeken, vagy gyakorlatilag bárhol ahol fellelhető az általad preferált célcsoport.
2015. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kannst du nicht allein kennen? :O
2015. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha meleg vagy, írj!
2015. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg!
2015. szept. 12. 17:40
 6/10 Ujhelyiati válasza:
A sörgyárban.
2015. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz, mert Sopronból minden intelligensebb fiatal elmegy. Vagy Ausztriába, vagy Budapestre. Akik ottmaradnak, azok nagyszámban a fiatal tinik és a tehetetlen alakok. Nyílván nem mindenki az természetesen, de Sopronra jellemző ez a tendencia. Ráadásul viszonylag is város, a szórakozóhelyek pedig eléggé alják. Vannak jó beülős kocsmák, de a társaság nagy része akkor is olyan, akikkel én személy szerint nem szívesen vegyülök.
2015. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés, de nem tudom :D

Én is soproni vagyok, 18/L.

Az összes szórakozóhely béna, és őszintén szólva itt egy idő után mindenki ismer mindenkit. Érted, ha van valaki aki megtetszik akkor az biztos hogy volt már valami ismerősömnek a valakije, és hallani fogok róla valami negatívat. :D

Van egy-két alja kocsma, egy-két hely ahová ilyen 13 évesek járnak lassan, meg olyan helyek is ahol az emberek fele részeg meg cigány.

2015. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy, akkor hogy akarsz ismerkedni? Egyedül sehol nem lehet ismerkedni, még Sopronban sem! Habár, Chuck Norris tud egyedül ismerkedni!

-Hello, hogy hívnak?

-Chuck Norris.

-Micsoda véletlen, engem is!

2016. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus. Egyetemi város. Bárhol. A kaszinóban ha az idős gazdag vénasszonyokra buksz. Kocsmában ha fiatalokra. De boltban, buszmegállóban, ahol csak akarsz. Tökösnek kell lenni, arra ne várj hogy téged szólítanak le.
2016. márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!