Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, kedves nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, kedves nőként esélyem sincs a pasiknál, amíg vagány, bevállalós nők vannak körülöttem?

Figyelt kérdés
Az Iphone nyomkodós, magukat fotózó, feketére festett hajú, szolizós, facebook-re mellet profilképnek beállító, minden hétvégén bulizós huszonéves nők között, én mint szürke kisegér futkosok, miközben totál normálisnak érzem magam, nem fotózom magam minden szituációban, nem bulizok minden hétvégén, nem nyomkodom egész nap az olcsóbb kategóriás mobilom. Nem festett a hajam, nem szolizok, de ápolt, tiszta, parfümöt használó, divatosan öltözködő, nem őszülő, visszafogott sminket alkalmazó, kedves, segítőkész, vicces nőnek tartom magam. De ha a munkahelyen az első körben leírt nőtípus is fellelhető aki ráadásul szintén egyetemista, miért választanák a férfiak a magamfajta nőt, hisz én komoly kapcsolatot akarok, a másik típusú hölgy meg minden hónapban új párt...
2015. szept. 13. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. Vagy a férfiak, akikkel összejönnek, nem vágynak komoly kapcsolatra.

2. Vagy biztatást, megerősítést várnának, amit a vagányabb nőktől megkapnak, tőled meg nem.

2015. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Önbizalomhiányos vagy? Mert ezek alapján amit leírtál igen és ez az oka annak is, hogy még egyedülálló vagy.


Értelmesebb férfiaknak pont az olyan nők kellenek, mint te.

2015. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert a vagány, bevállalós nem lehet egyben normális és kedves?
2015. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

"Az Iphone nyomkodós, magukat fotózó, feketére festett hajú, szolizós, facebook-re mellet profilképnek beállító, minden hétvégén bulizós huszonéves nők"-től engem a hideg kiráz, viszont szinte mindenhol csak ilyet látok. Nekem erre nincs szükségem, ha keresnék párt, a hozzád hasonló szerény, szolid lányokat keresném.


24/F

2015. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azok a pasik nem társat keresnek, ne sajnáld őket. A népszerűség nem egyenlő/arányos az értékekkel, ezek a nők azoknak a pasiknak tetszenek, akiknek hasonló az értékrendjük. Majd te is megismerkedsz hozzád hasonló pasival.
2015. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de lehet normális és kedves, lehet csak rossza a tapasztalataim és rosszul fogalmaztam nem két szón kell fennakadni...amúgy nincs sok önbizalmam, de inkább a maximalizmusomból fakad, magammal elégedett vagyok külsőre is belsőre is
2015. szept. 13. 21:11
 7/18 anonim ***** válasza:
2%
hiaba irod hogy kedves normalis no vagy, nalam mar le is irtad magadat azzal hogy a privatra nem valaszolsz! es ugy merd kiirni a nevemet ide hogy feljelentelek a moderatorlnal
2015. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Első körben körülírtad azt a típust akit messziről elkerülök.

Ha hinni lehet a leírásodnak akkor te sokkal inkább az esetem vagy.

Én téged választanálak. :)


És szerintem minden normális srác is. Most 2 opció van, vagy te túlzol és/vagy rossz az ön és emberismereted, vagypedig pont olyan helyet fogtál ki ahol senkinek nem vagy az esete.


Egyébként meg nem is baj, ha nincs esélyed a pasiknál. Miért is kéne lennie? Egynél kell, hogy legyen, de akkor annál nagyon tutira kell menni :)

2015. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha van kiszemelted, miért nem lépsz Te? Vagy csak passzívan várod, hogy felszedjenek?
2015. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Clark Kent.. ***** válasza:
64%

Kérdező:


Nézz szét az itteni pasik között, azok biztos elfogadnak így, ahogy vagy.

2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!