Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, kedves nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, kedves nőként esélyem sincs a pasiknál, amíg vagány, bevállalós nők vannak körülöttem?

Figyelt kérdés
Az Iphone nyomkodós, magukat fotózó, feketére festett hajú, szolizós, facebook-re mellet profilképnek beállító, minden hétvégén bulizós huszonéves nők között, én mint szürke kisegér futkosok, miközben totál normálisnak érzem magam, nem fotózom magam minden szituációban, nem bulizok minden hétvégén, nem nyomkodom egész nap az olcsóbb kategóriás mobilom. Nem festett a hajam, nem szolizok, de ápolt, tiszta, parfümöt használó, divatosan öltözködő, nem őszülő, visszafogott sminket alkalmazó, kedves, segítőkész, vicces nőnek tartom magam. De ha a munkahelyen az első körben leírt nőtípus is fellelhető aki ráadásul szintén egyetemista, miért választanák a férfiak a magamfajta nőt, hisz én komoly kapcsolatot akarok, a másik típusú hölgy meg minden hónapban új párt...
2015. szept. 13. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

"Clark Kent"


Mert milyenek az itteni pasik? Olyanok, mint az utcán. Senki sincs bezárva a virtuális térbe. Az utcán sétálnak, esznek, utaznak, dolgozni járnak, stb,

2015. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A normális férfiak normális nőt szeretnének barátnőül, viszont még a normális nő is hirtelen felindulásból megpattan az egoista, nagypofájú, jóképű, "apuci alám tolta a bömöst", "minden csaj imád engem" típusú hülyegyerekkel. Mondtam már, hogy utálom a nőket?
2015. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Annyira ismerem ezt a típust, amit a kérdező leírt...Annyira menők ezek a lányok sok helyen. NEM vagy szürke kisegér, Kérdező! Sőt, hozzátenném: a világ torzult el, de rettentően! A Normális nőt degradálják le. Pedig a normális az, amilyennek lenni kell. Én sem szolizok, nem festettem divatból feketére a hajam -mert állítólag a saját hajszín azért van, mert az áll nekünk a legjobban. Ezt kaptuk ajándékba a Teremtőtől és ezen maximum erősíteni illik, de boldog-boldogtalannak feketére festenie a haját!? A legnagyobb butaság! Miért legyek fekete? A fekete sugall valamit: vad szexet, meg vagányságot..ah..Láttam olyan feketére festett csajokat, akik a hajszíntől nem lettek egy fikarcnyival sem jobbak -csak elmondhatják magukról, hogy divatos a fejük. Egyébkét, inkább közönségesek...Az állandó fotózkodás is valami agyrém! Pedig nem vagyok öreg - én is fiatal vagyok! Maradj olyan, amilyen vagy! Nem kell kirívónak lenni. Ma már az a különleges, akinek stílusa is van ebben a világban! Nézd meg, ezek a csajok klónok, tök egyformák..Nem tudom ,hogy miről lehet velük beszélgetni, de azt az élményt kihagynám!
2015. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: Légy hű magadhoz, s aki elfogad így, ő majd szeretni fog egy életen át. :)
2015. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont azért választanának Téged mert normális, kedves, segítőkész vagy. Uh nyugi, van esélyed.
2015. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát "kedves" 7-es hozzászóló, most miattad már senkinek nem válaszolok, hisz nem tudom h te melyik privátot írtad, hacsak fel nem vállalod a felhasználó neved, hisz sokan képet kérnek, de valaki még egy "álnevet" sem képes felvállalni...


A normális válaszokat köszönöm!!! :)

2015. szept. 14. 21:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)


Az olyanokkal akik egy anonim oldalon a kitalált nevüket sem merik felvállalni ne foglalkozz. Magukat minősítik.

Viszont nagyot nevettem rajta... Megmondalak a moderátornál... Szánalmas...


Uh köszi, hogy feldobtátok a napom.

Kedves kérdező, neked meg kívánom, hogy ne ilyen hülyékkel hozzon össze a sors és megtalálod a párod.

2015. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Clark Kent.. ***** válasza:

"Mert milyenek az itteni pasik? Olyanok, mint az utcán. Senki sincs bezárva a virtuális térbe. Az utcán sétálnak, esznek, utaznak, dolgozni járnak, stb,"


-->Nos, én nem egészen így látom. Az ebben a kategóriában lévő pacákok többsége megkeseredett, önbizalomhiányos, akinek már mindegy, hogy ki, csak nő legyen. Böngészd csak át azt a sok panaszkodó kérdést, ahol hisztiznek, és te is meglátod. Ezeknek az embereknek 0 kritériumuk van a nők felé, így a Kérdezőt bármelyikük elfogadná barátnőnek.


Természetesen, tisztelet a kivételnek.

2015. szept. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!