Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen férfi megtud változni? 24N

Figyelt kérdés

Van nekem egy barátom, pár éve ismerem. Nemrég szakított a barátnőjével és szeretne velem lenni...Na de! A kapcsolata alatt nagyon sokszor közeledett felém, és lehet más lányokhoz is, bár ez csupán feltételezés, tehát egyáltalán nem biztos, hogy másnál is próbálkozgatott. Állítása szerint nem.


Ő nagyon közvetlen ember, barátságos, de egyben bizalmatlan is. Nem mondom, hogy szoknyapecér, de megéri a pénzét. Igaz a mostani kapcsolata volt az első komoly és még nagyon fiatalon belevágtak.


Nekem nagyon tetszik meg minden, de nagyon félek, hogy mellettem is lesznek húzásai a hátam mögött. Én az ilyesmit nem tudom tolerálni. Nálam a hűség és a bizalom alapkövei egy kapcsolatnak.


Persze átbeszélnénk mi mindent, meg tisztáznám vele a felállást, az értékrendemet, de tudjátok, mondani bármit lehet.


Én adnék neki egy esélyt.


A szívem hozzá húz, de az eszem fél...


2015. szept. 15. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meg tud, de csak ha ő is igazán akar, mert mondjuk nem érzi jól magát úgy, ahogy van, egy másik embertől függetlenül. Kifejezetten nő miatt nem szoktak megváltozni, csak az amcsi filmekben. :)
2015. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja értem, szóval az nem zavart, hogy amíg kapcsolatban volt addig hozzád közeledett, de az már zavarna ha veled csinálná ugyanezt :D álszent lotyó vagy az a bajod, meg is érdemelnéd, ha veled is ugyanezt eljátszaná :D és ne hidd, hogy majd te leszel számára a Nagy Ő aki majd gyökerestül megváltoztatja, és szófogadó pincsikutyává változtathatod, aki úgy ugrik ahogy csettintesz, jó eséllyel melletted is folytatná ezt a kikacsintgatós szokását. De mindenesetre sok boldogságot nektek (amíg tart), megérdemlitek egymást.
2015. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megértem, h félsz. A kapcsolata alatt is kezdegetett veled, akkor honnan tudd, h melletted megtudja ezt álli?! Sajna mindennek szerencse az alapja, mert még a legszelídebb ember is lehet egy kétszínű, csaló manusz. Én a helyedben leülnék és még a kapcsolat elején megbeszélném vele, elmondanám neki a félelmeimet. A páromról én is a minap tudtam meg, h anno mennyi nője volt, amit amúgy sejtettem de meggyőződni róla rosszabb. A túltozz nyíltságával nekem is bajom van, mert nagyon félreérthető tud lenni 1-2 nővel kapcsolatban.
2015. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbáld meg.


Viszont ha ezt meg akarod beszélni vele azt javaslom hogy ne erőltesd ezt a hűség dolgot.

Mondd meg neki simán hogy te hűséges típus vagy és ezt várod el a másiktól, de itt vége is.


Ha túlságosan rákattansz erre a hűség dologra és ezt kimutatod neki azzal csak azt éred el hogy bújkálni fog és titkolózni fog előtted.


Ne fektess különösebb hangsúlyt a dologra mert úgyis tudod: hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát

2015. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
miért hiszi minden nő hogy majd az én kedvemért megváltozik! kutyából nem lesz szalonna addig adja a jó fiút míg meg nem kap aztán kuka de majd ne ide gyere sírni hogy így a pasik úgy a pasik. :(
2015. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1 Tudod, ő egy félig jó ember. Pont annyi jóság, kedvesség van benne, mint sunyiság. A jó oldalát mutatja felém, de ott van az a másik is néha...

#2 Fingod sincs arról, hogy én mit reagáltam a flörtre, meg a szavaira, de te már pattogsz itt, mint a nikkelbolha. Szánalmas. Gondolom átb-sztak, majd szólok ha érdekel a nyomorod.

#3 Igen, félek. De én nem fogok gyomorideggel élni. Pontosan ezt szeretném. Letisztázni vele mindent. Nem akarok váratlan meglepetéseket meg hasonlókat. Nálam egy esély van. Mikor próbálkozott nálam én elutasítottam, vagy úgy csináltam, mint aki hülye és ráhagytam. Azt mond amit akar. Egy esélyt akkor megérdemel, ha látom rajta a törekvést...

2015. szept. 15. 16:14
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 Én mindig szabad teret hagyok a páromnak. Én sosem féltékenykedtem, hisztizem, nincs annak semmi értelme. Nem olyasmire gondoltam én sem, hogy kitámadom, sarokba szorítom. Laza beszélgetés lenne.
2015. szept. 15. 16:18
 8/16 A kérdező kommentje:

#5 Ez más. Neki eddig egy komoly kapcsolata volt csak és kész. Azt is fiatal kezdte, hosszú kapcsolat volt. Nem próbálgatta a csajokat, meg váltogatta őket.


Ne értem változzon meg, én nem is akarom megváltoztatni.

Megadok neki mindent, minden téren. Mindent ami tőlem telik. Ha nem jó, ha kevés (amit kétlek), elengedem.

2015. szept. 15. 16:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a #2-es hozzászóló erősen fogalmazott, egyet tudok érteni vele. Van igazság abban, amit ír még akkor is, ha nem akarod ezt elfogadni. Még nem voltatok együtt, neki akkoriban még barátnője volt, de közben te már felkeltetted az érdeklődését, viszont megköveteled tőle, hogy ezt veled meg ne merje tenni. Benne van a pakliban, hogy veled is ugyanígy végigzongorázza a kapcsolatotok végét, de lehet, hogy te leszel neki a nagy ő. Egyébként amíg megvolt neki a csaja, addig mit csináltatok? Meddig mentetek el?
2015. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nálam a hűség és a bizalom alapkövei egy kapcsolatnak. "


Háhááá. Pont te vagy az aki nem bízol meg a srácban. Tényleg alapkövetelmény nálad akkor.

2015. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!