Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen férfi megtud változni? 24N

Figyelt kérdés

Van nekem egy barátom, pár éve ismerem. Nemrég szakított a barátnőjével és szeretne velem lenni...Na de! A kapcsolata alatt nagyon sokszor közeledett felém, és lehet más lányokhoz is, bár ez csupán feltételezés, tehát egyáltalán nem biztos, hogy másnál is próbálkozgatott. Állítása szerint nem.


Ő nagyon közvetlen ember, barátságos, de egyben bizalmatlan is. Nem mondom, hogy szoknyapecér, de megéri a pénzét. Igaz a mostani kapcsolata volt az első komoly és még nagyon fiatalon belevágtak.


Nekem nagyon tetszik meg minden, de nagyon félek, hogy mellettem is lesznek húzásai a hátam mögött. Én az ilyesmit nem tudom tolerálni. Nálam a hűség és a bizalom alapkövei egy kapcsolatnak.


Persze átbeszélnénk mi mindent, meg tisztáznám vele a felállást, az értékrendemet, de tudjátok, mondani bármit lehet.


Én adnék neki egy esélyt.


A szívem hozzá húz, de az eszem fél...


2015. szept. 15. 15:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 Csak beszélt nekem arról, hogy mit szeretne tőlem/velem, ha nem lenne barátnője. Dicsérgetett, bókolt, szexuális célzások, lelkizés. Igazából mindenről, de ez egyoldalú volt, én nem mentem bele. Ő rákérdezett, hogy: Mi lenne ha nem lenne a bnőm? Én meg vagy kikerültem, vagy azt mondtam, hogy nem tudom. Olyan is volt, hogy azt válaszoltam a "nem lenne bnős' szövegre, hogy: De van bnőd, úgyhogy így jártál.
2015. szept. 15. 16:58
 12/16 A kérdező kommentje:
# 10 Az eddigi kapcsolataim így működtem. Maximális bizalommal. Most viszont van ez a probléma, amit tisztázni kell. Fogok is!
2015. szept. 15. 17:00
 13/16 anonim ***** válasza:

"... és lehet más lányokhoz is, bár ez csupán feltételezés..." Amúgy ez a feltevés honnan jött, hogy más lányoknak is csaphatja a szelet? Ha már most bizalmatlan vagy, mit fogsz csinálni, ha összejöttök? Minden nap balhézni fogsz vele? Vagy eltiltod az összes nőismerősétől?


"... mondani bármit lehet..." Ajaj, nagy itt a baj. Szerintem nem fog ez működni közöttetek, ha magad elé építed az akadályokat. Még nem is vagytok együtt, de már elméleteket gyártasz róla, hogy más nőket is szédít, meg hazugságot feltételezel róla. Itt inkább nálad lesz a gubanc, és nem nála.

2015. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13 Csak szeretem felmérni a helyzetet.


Csak tudod van az a férfi/nő típus, akinek sosem elég 1 ember. Remélem nála nem ez a helyzet.

2015. szept. 15. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd a pasikat, tudnád hogy mire számíts! De 24 évesen így gondolkodni... eszem megáll!
2015. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 24 évesen nem vagyok egy lompos qrva. És erre büszke is vagyok. Kinek a pap...
2015. szept. 18. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!