Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy egyedülálló nőt válogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy egyedülálló nőt válogatósnak tartanak a pasik, nála már sosem mernek bepróbálkozni?

Figyelt kérdés
Pasik terén tartják válogatósnak.
2015. szept. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a válogatós. Azt, hogy elvárja, hogy a férfi intelligens legyen, és lehessen vele komoly témákról beszélni, vagy azt, hogy elvárja a kockahasat. Nem mindegy!
2015. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az a pasi nem,de vannak más pasik is.Lépj ki a komfortzónádból.
2015. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nekem ő kell....

amúgy helyes nekem, de tök sok női ismerősöm szerint nem, magas, de nincs kockahasa, nem kigyúrt, nem gazdag, nem menő, annyit hangoztatta régebben h válogatok h már úgy tűnt célozgat...de persze nem leszek naív

2015. szept. 15. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod el tudod hitetni vele,hogy igazán szereted és elfogadod őt,de előbb a saját kétségeiddel kell leszámolnod.Amik érezhetően vannak.
2015. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, én semmilyen nőnél sem szoktam bepróbálkozni. Ezt meghagyom a rátermett, bátor férfitársaimnak.
2015. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért a női ismerőseidre hallgatsz, ha esetleg a jövődről és a boldogságodról van szó? Kockázat nélkül nincs győzelem, próbáld meg, veszteni nem veszíthetsz.
2015. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy ne lennének kétségeim, egy kiismerhetetlen alak, tudtommal komoly kapcsolatot akar, egy barátnője volt kb. 2 hónapig már vagy 6 éve...most 25, de minden komolytalan nővel flörtöl, akiket komolyan lehet venni velük normális, velem kedves érdeklődő, de nincsenek piszkos kétértelmű poénjai, amit lehet nem is bánok, nem akarok csak egy menet lenni, akkor inkább ne is lássam többé...
2015. szept. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!