Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közönyös, gőgös, egoista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közönyös, gőgös, egoista, módos középosztálybeli, ám mégis boldogtalan férfi vagyok, van esélyem a szerelemre?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy pénzzel minden nőt le lehet venni a lábáról, nagyon el van tájolva. Nekem van bőven, de csak ilyen rövidtávú kapcsolatok jönnek össze. A nagy szerelem sosem talált meg. Régebben nagyon romantikus voltam, a csillagokat is lehoztam volna annak a lánynak, cserébe csak annyit vártam, hogy legalább egy picit szeressen, de nem lett semmi, majd ez megismétlődött egy másik lánnyal is, végül egy harmadikkal is. Az egymást követő szerelmi csalódások megkeményítették a szívemet, és nagyon közönyös, gőgös, egoista lettem,aki csak szórja a pénzt, és az élvezeteknek él, ez valamelyest enyhíti a fájdalmamat, de továbbra is boldogtalan vagyok, nem tudom milyen érzés az, ha szerelmes vagy és viszont szeretnek.

2015. szept. 13. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm a közönyösséget!

Egy közönyös Férfi tette tönkre a lelkemet,pont azzal,hogy neki minden mindegy volt,holott én igazán,tiszta szívből szerettem,és ő még csak módos sem volt,de közönyös annál inlább...

2015. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerelemre mindenkinek van eselye, de ehhez attitud valtasra van szukseg esetedben:-))En is volt h csalodtam de nem lettem gyanakvo, gogos, pikirt hanem ugyanolyan hevvel es elannal vetettem bele magabb ujabb es ujabb kapcsolatokba mig vegul megtalaltam azt akivel boldog vagyok:-))


Ez olyan minthogy ha egy kutya megharap egyszer akkor ovatosabb vagy a kutyakkal, de ettol meg nem utalod es kerulod mindegyiket es nem allsz harcra keszen ha az egyik kozelebb jon:-)))

2015. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te szeressed azt a nőt. Lehet, hogy a régebbi kapcsolataidban is inkább magadat szeretted, és nem voltál szerelmes, mert azt megérzi a másik, és reagál rá. Vagy pedig rossz emberismerő vagy, és a női kedvesség mögött nem tudod meglátni, hogy valójában az illető mit érez. Lehet, ez a baj.Olvassál klasszikus regényeket, hogy fejlődjön az egyéniséged, és lehet, hogy azáltal fejlődik majd a emberismerő képességed is. A szerelmet nem lehet keresni, az vagy rátalál az emberre, vagy nem Lehet, nem szerelmes voltál, csak tetszett neked az a lány.
2015. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Aki azt mondja, hogy pénzzel minden nőt le lehet venni a lábáról, nagyon el van tájolva. Nekem van bőven, de csak ilyen rövidtávú kapcsolatok jönnek össze."


Miért érzek itt ellentmondást? A nők FELSZEDÉSÉHEZ kell a pénz nem a megtartásához.

2016. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!