Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudnék tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék tartós kapcsolatra vágyó férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok egy ideje már egyedülálló és vágyom egy tartalmas, komolyabb kapcsolatra, de nem igazán tudom hol és hogyan találhatnám meg a megfelelőt... A környezetemben, baráti körömben nincs jelölt, a netes és szórakozóhelyen történő ismerkedést is probáltam már de az a tapasztalatom hogy itt leginkább szexpartnert keresnek a férfiak:/ kérlek adjatok ötleteket, tanácsokat! Köszönöm! :)

2015. szept. 16. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt kellene eldönteni, hogy mi legyen a tartós kapcsolat tartós alapja. Milyen értékek mentén keresnél partnert? j0nnnnn
2015. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Például ha fontos, hogy az illető művelt legyen, akkor lehet hogy különféle tudományos klubokban néznék körül, csillagásztársaságnál, olvasóklubban...

Ha sokszínű személyiség legyen gazdag élettapasztalattal, nyitott a különféle kultúrákra, akkor utazók szervezeteinél, soknyelvűek klubjában.

Mély spirituális vénája legyen, érdekeljék a vallási dolgok, meditáljon? Az egyházak biztos hogy segíteni tudnak.

2015. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A tartalmas meg komoly kapcsolat részedről is jelentse azt, hogy körülhatárolható elképzeléseid vannak róla, hogy mi számodra a "tartalmas" meg a "komoly".
2015. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Azért 18 évesen a testeden kívül mást nem igen tudsz nyújtani...
2015. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!