Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kapcsolatba már belekezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatba már belekezdeni is felesleges?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de rengeteg kultúrális különbség van köztünk, valamint bö 10 év is.

Kezdeném azzal, hogy az illetö nem is európai (Dél-Amerikából származik), bár van közös nyelv (angol, német), amin kommunikálni tudunk, azért az életröl alkotott nézeteinkben akadnak különbségek.

11 évvel idösebb nálam, ès elég nagy nöcsábász (6-7 lányról tudok, akiket elmondott, hogy velük volt 1 évnél hosszabb kapcsolata. De a többi...), nem tudom, meg tudna-e maradni mellettem, annak ellenére, hogy fél éve érdeklödik utánam.

Én még csak 21 vagyok, és pofátlanul tapasztalatlan.

Valamint ö inkább bulizósabb, rengeteg barátja, haverja van, én meg magamnak való, a szomszédaimat sem ismerem.

Van így értelme belefogni bármibe is?


(Személyesen ismerem)


2015. szept. 17. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaland még hagyján, de az, amiért én azt mondom, hogy kapcsolatra nem érdemes, az a "az életröl alkotott nézeteinkben akadnak különbségek" rész, illetve a bizalmatlanság, hogy hűségesen meg tudna melletted maradni.
2015. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az en baratom is Del-Amerikai, es 10 ev koztunk a kulonbseg, de nagyon jol mukodik a kapcsolatunk, mivel az eletrol valo elkepzeleseink, celjaink egyeznek, es nagyreszt a szemelyisegunk is.


Neki is rengeteg kalandja volt, mint ahogy a baratodnak is, de engem az ilyesmi nem zavar, bizom benne, es tudom, hogy szeret es huseges hozzam. Az mondjuk vicces, amikor (a szemelyisegebol adodoan) eszre se veszi, ha flortol valakivel, buvoli az eladolanyt vagy hasonlo, de engem az ilyesmi cseppet sem zavar, sot, neha kifejezetten szorakoztatonak talalom. :D Tobb lanyhaverja, baratja is van, de nekem is sok a srac a barati koromben, nem feltekeny tipus egyikunk sem.


Az ilyen kapcsolatok viszont csak akkor mukodnek, az az ertekrendetek, elvarasaitok, elethez es kapcsolathoz valo hozzaallasotok kozel all egymashoz. Onmagaban az nem baj, hogy o bulizos, te pedig nem, ha nem probaljatok egymasra raeroltetni a sajat eletmodotok (te nem tartod eroszakkal otthon, nem akadsz ki, ha elmegy valahova, o meg nem rangat teged magaval mindenhova, ha nincs hozza kedved). Igazabol te ismered annyira, hogy eldontsd, tudtok-e egyuttmukodni, vagy hosszutavon nem fog mukodni. Utana pedig azt, hogy ha hosszutavon nem is, 'ameddig tart addig jo' alapon belevagsz valamibe, ami lehet nem lesz hosszueletu, de izgalmas lehet.

2015. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel ez a "saját magadnak kerested a bajt" szituáció lenne. Ha nem vagy szerelmes, inkább hanyagold a pasit. A korkülönbség és kulturális különbség is sok, mérföldekkel több élettapasztalata van, mindezek mellett még csajozógép is, nem te leszel az, aki megváltoztatja. Az, hogy ő kifejezetten egy élettapasztalat nélküli, nagyon fiatal lány után érdeklődik, azt jelzi, ismét csábítani akar, de az idősebbek és tapasztaltabbak már ismerik a típusát, nem vesztegetik vele az idejüket. Ha ez az ember meg akarna állapodni, egy sokat látott, sokat tapasztalt nő mellett tenné, aki partnere szellemileg, értékrendben, tapasztalatokban. Ha kicsit idősebb lennél, tudnád, és nem kockáztatnád a nagyon valószínű érzelmi sérülés lehetőségét.
2015. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!