Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belekezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belekezdeni egy olyan kapcsolatba, ahol a pasit nem tartom igazán helyesnek, de attól független érzem azt, hogy kipróbálnám vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Meg...sokszor direkt nem szoktam visszaírni neki facebook-on, nem hiányolom túlzottan.. Vagy ez megváltozna, ha lenne közöttünk valami?

2014. aug. 25. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha alapból nem nagyon érdekel téged, nem hiányolod, azt írtad, akkor minek akarsz összejönni vele?
2014. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor direkt nem szoktam visszaírni neki facebook-on"


Ez igazán kedves tőled :D


A srác érdekében mondom, hogy ne kezdj bele. Nem jó kapcsolat, ahol a két fél nem egyenlő, és itt most nem pénzről beszélek. Te óriási előnyben lennél vele szemben, mindig ő alkalmozkodna mert szeret téged, és te ezt akarva-akaratlanul úgyis kihasználnád.

Csak teremtenél egy újabb csalódott srácot, aki miután összetörted az ő szívét megkeményíti azt, és legközelebb talán ő bánt meg egy kedves lányt.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te nem vagy kedves, nem is bántani szeretnélek. Csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy próbálkozni, játszani pl kajareceptekkel szoktunk, nem emberek érzéseivel.

Ha nem tetszik nem baj, volt és lesz is ilyen a világtörténelemben. De ezt amint nyomul rád közöld vele!

2014. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es: nagyon jól közelítetted meg a problémát, gratulálok:).
2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 - mert, ha vele vagyok, akkor jól érzem magam, és egyre többször érzem azt, hogy ebből talán lehet valami


#2 - Joggal igazad is van, és egyet értek veled, ez az amit szeretnék elkerülni, ha netalántán tényleg nem működne a dolog az elképzelések szerint. De barátnőm meg biztat, és ha nem fog menni, akkor nem fog menni.

Anno volt egy nagyon rövid kapcsolatom, ott talán joggal is szakítottam, de az a srác is nagyon ki volt, és nem szeretném újra eljátszani ezt..de valahol meg még is vágyok rá, hogy vele legyek.

2014. aug. 25. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még adj egy kis időt a dolognak, hogy kiforrjon (vagy épp ne forrjon) és akkor újra gondold át. De mindenképp legyél a sráccal korrekt és őszinte! Ha tisztességesen közelít hozzád, akkor meg pláne!

A facebookos dolog viszont... ha DIREKT nem írsz vissza, az gány dolog szerintem.

2014. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor még újragondolom a dolgokat.

Tudom, tisztában vagyok vele. De nem szeretem, ha ennyire közelednek felém, szeretem ha bőven kapok levegőt.

2014. aug. 25. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nos ezt nem említetted, hogy nagyon nyomul... ez kicsit más tészta. Finoman megmondhatod neki, hogy ez neked túl gyors, vagy ilyesmi. Mondom finoman!
2014. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nagyon nyomul, csak sokszor kérdezgeti, hogy találkozunk -e, ráérek -e, persze ezt megértem hogy azért, mert látni akar, és nincs benne semmi erőszakos, csak én az ilyet nem szeretem, ezért is húzódok el a kapcsolatoktól, mert nem szeretem, hogy ha valaki ennyire a nyakamba akar nőni, vagy sokszor találkozni. Azt szeretem, ha meg van a saját nyugodt kis magányom. De eddig még nem is próbálkozott be élőben sem, csak vallomást tett.
2014. aug. 25. 15:58
 9/13 A kérdező kommentje:

Attól tartok még , hogy igent mondok, de utána elmegy a kedvem, vagy megbánom ezt a döntést.

Talán túl sokat is agyalok ezen és azért van ez az egész bennem, de az is lehet, hogy a kapcsolatok nem nekem valóak.

2014. aug. 25. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát először is tudnod kell, hogy ha összejössz bárkivel is, akkor nem tudod őt teljesen elkülöníteni egy külön kis szobába, ahová csak akkor nyitsz be, amikor kedved van. Ez nem így működik. Mivel nem egy használati tárgy a másik fél, ezért neki is vannak igényei (pl találkozásra, közelségre, gyengédségre, stb) és ezt figyelembe kell venni. Ha úgy érzed, hogy csak így "elkülönítve" lenne helye az életedben, akkor azt kell mondanom, hogy nem vagy lelkileg érett egy párkapcsolatra. Főleg mert esélyes, hogy onnantól, hogy összejöttök, gyakran szeretne majd látni, normális esetben. (fura is lenne, ha nem így lenne, nem?)


Ezen gondolkozz el egy picit, de jól gondold ám át! A lényeg, hogy Őt ne áltasd fölöslegesen.

2014. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!