Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem manapság 19 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem manapság 19 éves, konzervatív szemléletű joghallgatóként hozzám illő lányt találni?

Figyelt kérdés

Fő érdeklődési területem a történelem, irodalom és politika, illetve az erősportok és a nyelvek (jelenleg angol-német, későbbiekben még orosz-kínai/japán). Sok más is érdekel még, de azokban kevésbé vagyok jó, így nem tartom említésre érdemesnek.


A problémám két dologból származik:


1. Valamiért úgy látom, hogy választanom kell, hogy társat, vagy nőt akarok-e magam mellé. A társ nem nőies, a nők nem társak. Társ alatt szellemi-lelki társat értek, nő alatt pedig a klasszikus anya típust.


2. Ragaszkodom az elveimhez, így csak szűz lánnyal kezdenék. Ez sokaknak álszent lehet: én már nem vagyok szűz, eddig volt 2 kapcsolatom is, viszont nem vagyok nő sem. Férfiaknál általánosságban nincs jelentősége a szüzességnek, nőknél van. A feminizmus kifejezetten ártott a nemi szerepeknek/jellegeknek (mind a férfi, mint a nőinek, a női nemet tulajdonképpen felszámolta), de ez egy nagyon messzire vezető téma, úgyhogy aki hithű aktivistája a mozgalomnak, az kérem nyomjon a vissza gombra. Köszi.


A személyes preferenciák és az alapvető ismerkedés meg csak ez után kezdődhet, de teljesen felesleges, hiszen a korban hozzám illő lányok 99%-a már ennél a két pontnál elbukik, főleg, hogy a hozzám hasonló szemléletű nők általában osztály szürke-egerei, akik totálisan anti-szociálisak, igénytelenek, csúnyák, de legalább okosak (én is ez voltam férfi/fiú változatban, míg nem kezdtem sportolni, nem nézem le őket, de nem kellene ilyen személy párkapcsolatra).


Jól átvertek, hogy az egyetem tele lesz okos ÉS szép nőkkel... most pedig úgy tűnik, be kell érjem egy egyszerű diplomával. :D



2015. szept. 18. 22:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az írásod alapján egyáltalán nem a konzervatív szemléleted a probléma. Hanem a nagyképűséged, az álszentséged, és a modorosságod. Ezeken változtass.
2015. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, miből szűrted le, hogy nagyképű, álszent vagy modortalan vagyok. :) Nyilván egy névtelen oldalra nem úgy fogok írni és/vagy fogalmazni, mintha egy professzoromnak írnék. Gondoltam ez logikus.
2015. szept. 18. 22:54
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján. Megmondtam. Lehet, hogy nem vagy ilyen egyébként. Ezt nem tudhatom. Én csak ezt a pár sort ismerem belőled, igaz? Amúgy nem modortalant, hanem modorost mondtam.
2015. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Igazából az, hogy milyennek látszom a jelenlegi néhány sor alapján, akkor lenne releváns információ, ha ezekkel a sorokkal specifikusan az lenne a célom, hogy itt találjak párt. Bár értelmetlennek tartom ismerkedésnél a "jobbik oldalunkat" mutatni...


Nem ez a célom. Nem zárkózom el előle, mint ahogyan semmilyen lehetőség elől sem, de a kérdés kiírásakor nem ez motivált, így irreleváns, hogy az írásom alapján milyennek tűnök.


Feltételezem modoros alatt mesterkéltet vagy erőltetettet értesz. Egyetértek abban, hogy annak tűnhetek, mivel korábban elég komolyan anti-szociális voltam, így erőltetnem kellett a szocializálódást. Viszont ma már nem kell ezt erőltetnem.

2015. szept. 18. 23:02
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, de én nem értek veled egyet. Feltettél egy kérdést, amire megoldást szeretnél ha nyújtanának az oldal felhasználói. Így hát szerintem egyáltalán nem irreleváns az, hogy mi jön le abból amit írsz. Egyébként nem akartalak megsérteni, a legjobb szándékkal írtam azt, amit.


Lényeg a lényeg: Rossz oldalról közelíted meg a problémát szerintem. Nagyjából ugyanannyi konzervatív van a világon, mint liberális. Ez a tulajdonságod nem teszi lehetetlenné az ismerkedést. A soraid stílusából viszont arra következtetek, hogy inkább itt kell keresni a probléma gyökerét.


Persze ha nem értesz egyet, nyugodtan mesélj még magadról, lehet más oka van a dolognak.

2015. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
65%
neked egy vastag farkú fiú kéne először :/
2015. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%
aki olyan nő ,mint amilyenre vágysz ,szóba sem fog állni egy ilyen karótnyelt ,beképzelt emberrel mint te.
2015. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a problémád hátterében a szexizmusod, egód, irreálisnak tűnő elvárásaid állnak.
2015. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
66%

Szevasz, joghallgató koma!

Tőlem fél kézzel a p*csödet is rázhatod egy vulkánban. Te dógod. Azt csinálsz, amit akarsz.

Üdv,

Egy mérnök

2015. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
95%
Nincs.
2015. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!