Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív szülők! Együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív szülők! Együtt alvás?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, komoly kapcsolatban, biztosak vagyunk benne, hogy később esküvő is lesz belőle. Régebben szerettem a barátnőimmel szórakozni, amióta együtt vagyunk teljesen megkomolyodtam, jó hatással van rám a kapcsolat. Szüleimnek sincs semmi kifogása a barátom ellen, de együtt alvásról szó sem lehet. Én 19/L, ő 20/F és a szüleim nem hagyják, hogy együtt aludjunk. Mondván, majd kibeszélnek az emberek meg hogy ez korai.. nem kell elköteleznem magam stb. Minden kifogás volt már. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy sikerült túllendülni ezen?

2015. júl. 13. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Korai? Mondd meg nekik, hogy nagykorúak vagytok, és ne szólhatnak bele ebbe!
2015. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy az ő házuk. Tehát ők döntik el, hogy itt alhat-e vagy sem.
2015. júl. 13. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Az alapvető gond az, hogy kisgyerekként kezelnek, holott felnőtt vagy. Szerintem egyszerűen mondd el, hogy ha náluk nem, akkor meg fogjátok oldani máshol, máshogy...


Egyébként egy apró megjegyzés az elejéhez: 40 éves vagyok, gyermekem is van, de a mai napig járok a barátnőimmel szórakozni! Egyáltalán nem biztos, hogy olyan "jó hatás" az, ha az életed kizárólag a párkapcsolatodra korlátozódik, mert hosszú távon az embernek nagy szüksége van arra, hogy legyen saját élete a kapcsolat mellett...

2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Világosítsd már fel a szüleidet hogy 18 év fölött ebbe már nem szólhatnak bele. Nekem a lányom most 18 éves. Lassan egy éve hogy a barátjával van. Elmondta nekem is pedig tőlem tartott a legjobban mit fogok szólni. Leültem beszélni vele és vagy egy órát beszéltünk. A barátját addigra bemutatta. Egy tisztelettudó rendes 20 éves fiú. Megismertem és látható volt mennyire szerelmes a lányomba. Én egy 5 napra befizettem őket wellness hotelba hogy kettesben legyenek. Boldogok voltak. Nekem az volt a legjobb amikor a lányom azt mondta: Te vagy a legjobb apa. Annyira jól éreztük magunkat. Annyira jó nőnek lenni!
2015. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hiába világosítom őket, elég erőteljes személyiségek. Fenyegetőzni, meg ilyeneket pedig nem akarok. Valószínűtlen, hogy egyszercsak rájöjjenek, hogy nincs ebben semmi rossz és ne akadályozzák meg?

Én is találkozgatok a barátnőimmel, a szórakozás elég enyhe kifejezés volt. Az igazság az, hogy heti többször berúgtunk, részegen jöttem haza hétközben is akár :S


Utolsó! Ez nagyon kedves gesztus, tényleg jó apa lehetsz! :)

2015. júl. 13. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező. Igen neked is komoly és határozottnak kell lenned. Ezeket amiket írtál nem szabad hogy lássák a szüleid. Rád sem vett jó fényt. De az hogyan bulizol az is a te döntésed. Most a barátodnak is határozottnak kell lennie és ha nem aludhat ott ahol laksz, mármint a szüleidnél, akkor meg kell oldani hogy máshol legyetek együtt!
2015. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem az a komolyság, jó hatásnak pedig semmiképp nem nevezném, ha izolálódsz a barátnőidtől és lekoptatod őket. Szexeljetek máshol, ez fontos része egy felnőtt párkapcsolatnak. A szüleid gyerekként kezelnek, ezt a kérdést akár át is teheted a tini párkapcsolatok kategóriába. Az önállóságot más nem fogja kiharcolni helyetted, neked kell! Konfrontálódj a szüleiddel .
2015. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem azért az a saját dolgom, hogy kivel mennyi időt akarok tölteni. Egyébként sem arról van szó, hogy hol szexeljünk, hanem szívesen együtt töltenénk egy teljes napot.

Konfortálódtam eleget a 19 év során, de már beláttam, hogy semmit sem érek el, ha veszekszem velük, sem ebben a kérdésben, sem másban. Rendes érvekkel is hiába próbálkozom, a nem az nem.

A kérdésem is az volt, hogy más volt-e ilyen helyzetben és sikerült-e valahogy túljutni rajt :)

2015. júl. 13. 13:33
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátodék házában sem tudtok együtt aludni?
2015. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, és nem az izolációval lendültem túl, mondjuk az én szüleim ennyire nem is folytak bele sem az életembe, sem az intim zónámba, soha nem olvasták a leveleimet, nem tiltották, hogy ott aludjon a fiú...még így is nagy harc volt az önállósodás, nem irigyellek. Kitagadnak vagy mi történne, ha ott aludna a fiú? Nézz szembe azzal, hogy így a fiút előbb vagy utóbb elveszíted.
2015. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!