Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi azt kérdezi, hogy kialakítanék-e vele párkapcsolatot, akkor az lehet puszta kíváncsiság nála, hogy felmérje kinél tud elérni és semmi több? 22n

Figyelt kérdés

Többször kérdezte már, hogy egy hozzá hasonló emberrel, vagy vele, összejönnék-e?


De aztán mikor rákérdeztem miért is érdekli a dolog, visszakozni kezdett, hogy. "Jaj hát őt csak érdekli az én véleményem bla bla..."


Most akkor bármelyik nőtől kérdezik ezt egyes férfiak?


Saját vélemény? Mármint ki hogyan áll ehhez?


2015. szept. 19. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*megkérdezik
2015. szept. 19. 09:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a pasik nem kérdeznek mindenkitől ilyesmit. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenáron össze akar jönni veled, de mindenképp érdekli, hogy lenne-e rá esély, szerintem.


23/N

2015. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt szándék van, ha kapna egy hatalmas megerősítést több lenne az esély arra, hogy lépne, és kezdeményezne, mint sem.
2015. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

tépelődés és félénkség esete forog most itt


ha kedveled és akarsz tőle hosszabb távon valamit(bármit)

akkor erősítsd meg ,adj neki + impulzusokat,jeleket

2015. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjam ki konkrétan, hogy: "Igen, gondoltam már rá én is, hogy mi ketten együtt és szerintem működne." ha esetleg újra megkérdezi a dolgot? Vagy nem így kellene?
2015. szept. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!