Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én tehetek arról, hogy csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tehetek arról, hogy csúnyának születtem? Miért kell ezért szemétkedni?

Figyelt kérdés

Amit tudok megteszem a külsőmért, ápolt vagyok, igényes, sportolok, edzek, de rondának születtem és gyakran kapok érte beszólást. Van egy fiú, aki mindig mondja, hogy milyen csúnya vagyok, biztos sosem lesz barátnőm, valamint járok néha kézilabdázni és van egy lány, aki nem hajlandó passzolni nekem vagy passzt fogadni tőlem, el sem kapja ha én dobom oda, csak széttárja a kezét és nem nyúl hozzá. Van csomó csaj is aki tudja ki vagyok, de csak a haverjaimnak köszön, velük beszélget ha meglátja őket, engem pedig észre sem vesznek, sosem köszönnek.


Már nagyon unok pár beszólást, ha megvernék néhány embert, azért feljelenthetnek engem?


2015. szept. 19. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

- Kis herceg.


Ne foglalkozz az ilyen degenerált kreténekkel! Ha olyan érzéseid vannak, ami kevésnek, lesz, aki értékeli!

24/F

2015. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy fickónak nem kell szépnek lennie. a csajokat kevéssé érdekli a férfiak szépsége:)


Azért ha bántanak és odacsapsz egy kontrolláltat hogy ne legyen baja, biztosan visszavesznek az arcból

2015. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

erőszakkal semmit nem érsz el. még fiatal vagy és nagyon buták tudnak lenni a tinik, alap dolog a kiközösítés, ha valaki bármiben kicsit különbözik..


egyébként valószínű, hogy egyáltalán nem vagy annyira csúnya, csak valamiért rád ragadt ez a kiközösített szerep, és most sokan e szerint bánnak veled..egyik birka megy a másik után.


de ha most (akár jogosan, akár nem) bántasz valakit, jogosan fognak téged utálni, amit nem mosol le magadról. hidd el, soha nem kifizetődő az erőszak. most vegyél egy nagy levegőt, és bírd ki valahogy ezt az időszakot, légy különb náluk! :)


(én egyébként lányként éltem át ugyanezt kb, és egész középiskolában nagyon bezárkózó voltam emiatt. aztán egyetemre kerültem, és ott sokkal de sokkal normálisabbak voltak az emberek. mindenki kedves volt, több srác randizni szeretett volna velem, amit először nem is tudtam kezelni, mert meg voltam róla győződve, hogy szerethetetlen csúnya lány vagyok..)


szóval hidd el, lesz ez még jobb :)

2015. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetemen vagyok végzős és itt megy ez.
2015. szept. 19. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as.

Ez azért nem így van ahogyan írod.Mármint lányként lehet hogy ilyen könnyen megváltoztak a dolgaid,de srácként egyáltalán nem ilyen egyszerű az egyetemen sem a helyzet.

Én bekerültem egyetemre,és bár már nem bántanak az emberek,de nem igazán kedvesek és normálisak,hanem ugyanúgy kerülnek,nem érdekled őket stb...

A lányokat főleg nem,ők kerülnek el a legmesszebbre,pedig nem is ismernek egyáltalán...

24/F

2015. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jesszusom :D akkor nem tudom, hogy milyen degeneráltakkal jársz egy helyre...


igazából elég hihetetlennek tűnik így ez az egész.. nem lehet, hogy nem a külsőd miatt megy ez az egész, hanem vannak fura/taszító szokásaid vagy tulajdonságaid?

küldenél esetleg képet magadról?

2015. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan a külsőm miatt szólnak be.

Kedves vagyok mindenkivel, nem bunkó, nem szolgáltam rá erre.

2015. szept. 19. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

5ös, persze, nem feltétlenül törvényszerű, hogy az történjen, mint velem. az embernek tenni is kell azért, hogy szeressék, nyitni a többi ember felé, nem bezárkózni. én így tettem, bár nem reménykedtem sok mindenben, de bejött.

2 másik középsuliban hozzám hasonlóan "lúzernek" számító fiú barátommal is ez történt egyébként, szóval srácoknak is van esélye :D


neked is nyitnod kellene mások felé, magától nem történik semmi. veszteni pedig nem vesztesz vele semmit.

2015. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor én főiskolás voltam (csak főiskola, nem egyetem, mindegy, felsőoktatás), akkor ott valahogy nem volt már ilyen, hogy bárkivel is ilyen dedós módon viselkedjen bárki, elég felnőttnek éreztük magunkat, hogy ezeket az ovis magatartásformákat már ne vegyük fel. Ennyire dedósok lennének a mai felsőoktatásban tanulók?
2015. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!