Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztában vagyok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztában vagyok vele, hogy nem jó, de lehet ez az egyetlen olyan megoldás amivel végtére is mindenki jól jár. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A nyitott kapcsolatokról lenne szó.


Eredendően én sem értek velük egyet. Nem is szívesen mennék bele, de úgy látom ez az én lehetőségeimhez mért megoldás.


Probléma 1: Nagyon randa egy ábrázattal vert meg a sors. egész egyszerűen nem várhatom el egyetlen egy nőtől sem, hogy ehhez vonzódjon.


Ámde! Engem meg szoktak kedvelni, mint embert. Megkedvelik a személyiségem, értelmesnek tartanak, bírják a humorom és a temperamentumomat... De csak mint barátok. Egyetlen oka ennek a rondaságom. Volt olyan nő aki kijelentette, hogy szívesen gyúrná egybe a barátja kinézetét és az én szeméyiségemet...


Akárhonnan is nézem a kinézetem egy tízes skálán jó, a egy kettest elér. Nagyobb baj: Ha egész nap csak a kinézetemmel törődnék akkor is jó ha egy hatost elérnék (hatalmas jóindulattal). (De ehhez csak ezzel kellene foglalkoznom + 1 millió ft KP is kellene, hogy "szintre hozzam" az egészet)... De objektíven az is inkább egy négyes-ötös szint lenne.


Summa Summarum: Nem várhatom el egy csajtól sem, hogy vonzódjon hozzám. Viszont nem szeretnék beletörődni az örök magányba sem...


Viszont ha is jön valamelyikkel egy idő után magától csalna meg/hagyna el egy szebbért/"jobbért". Úgyhogy én elébe mennék a problémának ezzel. Hát tegye! Szexeljen másokkal, de az életét, érzéseit velem ossza meg.


Ez több okból is praktikus


1.Nincs értelme elhagynia engem, ha jön egy szebb. Lefeküdhet vele amikor csak akar. Csak ne előttem. Meg ne tudjak róla. Viszont így nem fog elhagyni.


2.Nekem is nagyobb körből lehet válogatni, abszolút a személyiség alapján, a kinézet nem számít, mert ő is mással, én is mással. (Én gondolom fizetőssel...) Oké ez az egész "2." undorító, tiltakozik ellene a fél énem, de nem látok jobb megoldást. Így sosem hagyjuk el egymást, mert nincs értelme és abszolút a belső dominál, a külső felesleges.


3.Így mi ketten csak az élet egyéb területeire kell figyeljünk, gyorsabban haladhatunk mindenben, és a jövőben várható impotencia/frigiditás, végső elrondulás (nálam még jobban, hogy pontos legyek) sem lesz akadály a másiknak.


4.Elsírom magam, de komolyan... Próbálok optimistán hozzáállni meg előnyöket keresni itt egy gyk-s kérdésben... De ez nem szánalmas? Nincs ennek semmi előnye, csak remény egy ronda embernek aki lehet akármilyen személyiségű, nem sok esélye van 3 hónapnál tovább megtartania 1-1 csajt. Kár, hogy az egyéjszakások világa nagyon nem vonz.


Viszont kapcsolatban féltékenységem öl meg. Tudom, hogy vannak nálam jobbak. És így kiszolgáltatottá válok a másik felé, aki kb. bármikor lecserélhet - a saját önkényétől függ, ha éppen "megutál" vagy "kiábrándul" akkor máris repülnék...


Okés, ez így egy kicsit káosz. Sértegetni, fikázi engem ér!



#nyitott kapcsolat #ronda embernek születtem #féreg vagyok
2015. márc. 13. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom elképzeli, hogy egy férfi kinézetén mi az, amit 1 mill Ft-ból lehetne javítani?
2015. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1. Plasztika.
2015. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1


Sok kicsiből adódik össze ez az összes. Külön-külön olyan 100-200 ezer közül mozognak a nagyobb tételek. (A kisebbek 100 ropi alatt)

2015. márc. 13. 14:07
 4/14 A kérdező kommentje:

#2


Azért egy szintet tartsunk meg.

2015. márc. 13. 14:08
 5/14 anonim ***** válasza:
4: Konkrétan??? Tényleg nem tudom elképzeli mik lehetnek azok. 32F
2015. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én járnék egy olyan sráccal, akivel nagyon jól megértjük egymást és odavagyok a személyiségéért. Ha elsőre nem is jönne be a külseje, egy idő után biztos elkezdenék hozzá vonzódni. És biztosan nem csalnám meg. Tudom, mert voltam már hasonló kapcsolatban (nem is emiatt lett vége a dolognak). Küldenél egy képet magadról? Csak kíváncsi vagyok, hogy nézel ki, simán lehet, hogy nem is látod magad reálisan.
2015. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak szólok, ha 3 hónapig meg tudtad tartani akkor nem a külsőddel lesz gond..
2015. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem lehet, hogy elviselhetetlen vagy?


Sorolj néhány szépséghibát is, ha lehet.

2015. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dobj már nekem is egy képet. Nehezen tudom elképzelni, hogy, ha nincs 3 füled meg 2 orrod, akkor nem lehetne egy kis kondizással, új frizurával, stb. javítani a megjelenéseden.
2015. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#6


Lézeres szemműtét: 100.000ft

Orrplasztika: 200.000ft

Nyelvfelvágás: 10.000ft

Foszabályzás, fogfehérítés: 100.000ft

Egészséges ételek vásárlása 3 hónapig: + 50.000 a mostai kiadásokhoz képest

Kondibérlet 3 hónapig: 30.000 ft

"Farok körüli beavatkozások": 50.000 (nem hosszabbítás vagy ilyenek)

Fogyás utáni bőr-rendehozatal: 100.000 ft

Fogíny-rendbrakás: 50.000 ft

2 hónap amíg nem dolgozom csak a külsőmet javítom: 150.000 ft.

2015. márc. 13. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!