Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes krónikus betegségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes krónikus betegséggel, ami kihat a külső megjelenésre, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes a dolog, a bajomról nem akarok nyíltan beszélni, csak épp 25 múltam és elég alacsony és vékony vagyok miatta ( 165 centi vagyok és 52 kiló mindössze ), nem mindig vagyok "olyan jó erőben". Járok egyetemre, már 3. éve, de úgy látom nem én vagyok a nyerő.

2015. szept. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ne aggódj, ne keress görcsösen párt magadnak, majd eljön a te időd is. Ha a betegség ellenére teheted szedj fel néhány kilót, járj el valami mozgásformára ami neked tetszik. Ott megismerhetsz új embereket is és eljárhatsz szórakozni stb. Vedd lazán, ha jól érzed magad a bőrödben biztos megtetszel majd valakinek:)

Nekem most pillanatnyilag pont egy veled egymagas férfi tetszik nagyon, szóval ezzel sincs gond:)

2015. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nem vagyok elkeseredve, csak épp keresem a módját.

Hát hízni nem fogok, ez a rekordom egy ideje, mozogni tudok, de sport nem jöhet szóba, inkább gyaloglás.

2015. szept. 13. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehol. 165 centisen esélytelen vagy minden lánynál.
2015. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!