Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért akkora probléma?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom manapság, hogy a "jófiúk" túl unalmasak, és már én is megkaptam párszor, hogy nem vagyok "rossz". Most komolyan szeretném tudni, mi számít izgalmasnak a nők szemében?

#nők #jófiú. választás
2015. szept. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz jófiúnak?
2015. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztereotípia
2015. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a probléma kicsit korábbról indul. Miért keres valaki izgalmat a másikban? Pontosabban, mit szeretnénk egy társkapcsolatban?

Az a gond, hogy mások az elvárások. Valaki társat szeretne, más pedig azt, hogy az illető szórakoztassa. Ez utóbbival az a baj, hogy egy idő után mindenki kiismerhető lesz, ezáltal egy idő után unalmas is. Így az, akivel lehúzott valamennyi időt meg lesz alázva azzal, hogy már nem izgalmas.


És itt jutunk el oda, hogy vajon értelmes dolog-e, hogy egy másik személytől várjuk el azt, hogy neki kelljen szórakoztatónak lenni, vagy pedig lekerül róla ez a teher, és mi magunk találunk olyan dolgokat, hobbikat, amik ezt betöltik. Ezáltal a másik sem szenved attól, hogy folyamatosan izgalmasnak kell mutatkoznia, mert ha nem, akkor ki lesz dobva.

Más oldalról pedig nem szeretik egymást ilyenkor, csak kihasználják, majd eldobják. Ha szeretek valakit, akkor nem tőle várom hogy szórakoztasson, hanem elfogadom úgy, ahogy van, vagy én találok ki olyan dolgokat, amik érdekesek.

2015. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is mondták hogy légy rossz. Miért is mondják, Azért mert a nagy seg** emberkékben a csajok fura módon magabiztosságot látnak. Persze mindegyik előbb utóbb megszívja azt is. mert aki rossz előbb utóbb a csajba is kezd ártani.


Elvileg a jófiúk unalmasak. Nem a jófiú vagy jófiúk ugye azt próbálják hogy, tisztelettel, emberséggel őszinteséggel szolgálni egy csajnak. És ez ugye a csajok gondolkozása szerint nem domináns.


Néha felfoghatatlan a nők "értelmező" képessége.

2015. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez alkalmassági kérdés: egy domináns férfi soha nem "jófiú".

Lehet vidám, humoros, stb. - de nem jófiú.


Márpedig egy átlagos nőnek csak a domináns férfi kell.

2015. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!