Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizalmi problémák. Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmi problémák. Lehetséges hogy egy ember egy hatalmas pofon után nem bízik meg többé senkiben sem?

Figyelt kérdés
A környezetem szerint elég "érzékeny" típus vagyok. Jó ideig nem vonzottak a férfiak vagy nem tekintettem őket "férfinak". Aztán egyszer belezúgtam egy bizonyos emberbe aki a barátom/haverom/első szerelmem volt. Eléggé hátba szúrt már több alkalommal is(érzelmileg, különböző szituációkban). Pár év elteltével majdnem biztos vagyok benne hogy szociopata. Már sokszor próbáltam megszabadulni tőle jó pár ember tanácsára és saját magam miatt is. Valahogy mégis mindig kapcsoltban maradunk. Már annyi év eltelt hogy képtelen vagyok megbízni az emberek nagy részében. Vagy ha meg is teszem folyamatosan hátba szúrnak...Próbálok pozitívan állni a dologhoz, de akárhányszor összebarátkozom egy új emberrel folyton belső késztetést érzek arra hogy "letereljem". Azt hiszem az arcomon is kiül az érzés hogy "félek tőlük"... Mostanában már a családomnak sem mondok el semmit, csak a szokásos hétköznapi dolgokat. Ez már egy pszichológiai betegség? 26/L

2015. szept. 20. 22:45
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
36%

nem az

én se bíztam sose senkiben 100%-ban

2015. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2015. szept. 20. 22:59
 3/11 RRR ***** válasza:
szívesen!
2015. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés!

Még mindig kapcsolatban vagy azzal a bizonyos emberrel?


Ha majd találkozol egy vagy több normális emberrel, ez a bizalmi kérdés javulni fog.

Ha sok évig megmarad ez a túlzott bizalmatlanság,ha már súlyosan rányomja a bélyegét az életedre,akkor bizony érdemes szakembert felkeresned.

2015. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nyolc éve ismerem, nem vagyunk kapcsolatban néha beszélünk chaten v smsben, neki már teljesen új kapcsolata környezete barátai vannak ....
2015. szept. 20. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván magadat is hibáztatod a történtekért, nem kellene!

Aki egy szociopatával kerül kapcsolatba, az nem sok mindenről tehet, ami körülötte történik.

Az ilyen emberek általában nagyon jó manipulátorok.

Szerintem felesleges vele kapcsolatban maradnod,csak a vélt vagy valós hibáidra emlékeztet.

Felejtsd el azt az embert!

Hol a büszkeséged?


Miből gondolod, hogy szociopata?

2015. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LazyJones ***** válasza:
Lehetséges, én sem tudok megbízni nőkben azok után, amit velem műveltek. Mondjuk nem is nagyon akad olyan, akit érdekelne, hogy bízom-e benne, vagy sem :D
2015. szept. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy időről időre mindig, mindenkivel kapcsolatban beüt a b+, nem csak a pártalálástól, már a barátkozástól is teljesen elment a kedvem.

Ugyanakkor ez nem kimondottan produktív, ha tudsz, akkor igyekezz változtatni a hozzáállásodon, hosszú távon nem vezet jóra.

2015. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen lehetséges dolog!

Nem vagy beteg ne aggódj,csak bizalmatlan vagy!

Inkább légy bizalmatlan,mint biztos valakiben!

2015. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!


Azért gondolom hogy szociopata mert, többször előfordult régebben hogy addig kedves törődő figyelmes amíg meg nem szerez egy bizonyos dolgot(mondjuk a szexet vagy csak azt hogy újra beszéljek vele) aztán kifordul önmagából és a tekintete ilyen "gyilkos indulatokkal lesz tele" és ezt így egyik percről a másikra ..mintha valami kettős ügynök. Egyszer összevesztünk és "viccelve" azt mondta legszívesebben elásott volna az erdőben mikor hisztiztem.

Régebben olyanokat is hazudott hogy beteg és megfog halni, ezért ne hagyjam el.

Szinte olyan volt mint valami szappanopera...

Mostanra már nem akarunk egymástól semmit szerintem kölcsönösen meguntuk a dolgot... Csak én rettenetesen bizalmatlan lettem....

Néha úgy érzem átmentem hazugság detektorba.

2015. szept. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!