Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz szerelmes egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szerelmes egy férfi?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy pár hetes 'kapcsolatfélém' egy pasival, aminek úgy lett vége, hogy a srác azt írta, hogy nem volt meg a 'plusz, ami egy kapcsolathoz kell, és hogy nála nem jött meg az érzés, pedig hagyott magának időt..Ezután elgondolkoztam ezen, hogy én mit tehettem rosszul, vagyis hol hibázhattam, miért nem lett belém szerelmes...de igazából azon kívül, hogy talán túl hamar odaadtam magam neki, mást nem nagyon tudok a számlámra írni..kedves voltam hozzá, figyeltem rá, jól éreztem magam vele, nagyon jókat beszélgettünk, rögtön egy hullámhosszon voltunk, legalábbis én úgy éreztem..szerintem megbántani sem bántottam meg semmivel..Szóval igazából az érdekelne, hogy ha elvileg tetszik a nő nektek nagyon, és jól is érzitek magatok vele, akkor mi kell még nektek? Mi az a plusz, amire gondolhatott?

2015. szept. 21. 18:21
1 2
 1/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nálam elég, ha egy hullámhosszon vagyunk és jól működik a kapcsolat, jól érezzük magunkat együtt. De gondolom nem mindenkinek ugyanannyi kell, hogy beleszeressen valakibe.
2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt csak ő tudhatja. Minden ember más.


Egyébként ugyanattól lesz szerelmes a férfi, amitől a nő. Törődj bele, nem téged keresett. Majd lesz másik.

2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy te tettél valami rosszat. Nagyon jól tudta ő már a szex előtt is, hogy nem lesz szerelmes, csak meg akart fektetni. Előfordul az ilyen. Szinte lehetetlen kiszűrni.
2015. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, de akkor meg miért úgy adja elő, mintha én érnék keveset, hogy ő nem tudott belém szeretni..:/ Mintha én tehetnék róla, hogy ő nem lett az...
2015. szept. 21. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
ki lehetne azt szűrni, ha nagyon akarnák, csak nem is akarják kiszűrni, nekik is jó, ha van szex, csak itt játsszák páran az eszüket, h ne tűnjenek olcsó ribinek. Az viszont biztos rossz lehet, ha utána már nem kellenek.
2015. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja igen persze, mert csak a csaj a ribi, a pasi nem az, aki csak úgy nonstop megfektet x számú csajt...hagyjuk már. Undorító hozzáállás.
2015. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát miért lennék attól ribi, mert két év egyedüllét után ezt az első pasit engedtem az ágyamba? és a családomnak is bemutattam? Nem értem..főleg, hogy én mielőtt elkezdtük elmondtam neki hogy komoly kapcsolatot akarok..és úgy tűnt ő is..ezek szerint mindenki ribi szerinted, aki megbízik egy férfiben?
2015. szept. 21. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
én nem mondtam, h csak a csaj az undorító, sőt azt se mondtam, h undorító. :D A nők egy részének is kell a szex, csak ne nyomják már utána ezt, h csak kihasználtak, meg blabla, főleg, amikor jönnek a rosszfiúk, akik velük csalják a bnőjüket (OMG :OOO), és majd miattuk meg fog változni, igen, valószínű. :D Ez most csak egy példa volt, nem tudom, h milyen volt ez a srác, lehet, h kivételesen nem hazudott, és tényleg csak szex után jött rá, h talán nem illenek össze (bár erre nagyon kevés esélyt látok).
2015. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, most tök mindegy, hogy a srác milyen volt és miért tette amit tett..igen valószínűleg a szexért- de engem az érdekel ebben is, hogy tényleg mi kell ahhoz egy pasinak hogy szerelmes legyen? Mivel, hogy ez volt a kínja, hogy ő nem lett az..és ezért kezdtem el ezen gondolkodni..:)

De úgy látom erre senki sem akar válaszolni..:D

2015. szept. 21. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:

figyelj, ez valszeg egy olyan "letudtam a dolgot" szöveg, mint a boltban, vagy vásárban, mikor mondod, h majd visszamész, de nem akarod, h tovább piszkáljon azzal, h vedd már meg a terméket, amit árul. Érted? :)


Amúgy nekem pl. egy aranyos, mosolygós csajszi, akivel jól el tudok beszélgetni, jól érzem magam vele, kis bújós is mellé, tehát van agya is. :)

2015. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!