Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szerelmes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szerelmes férfi?

Figyelt kérdés

Függ a kortól egy szerelmes férfinak a viselkedése?

És milyen a viselkedése egy szerelmes férfinak?



2015. szept. 15. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kortól és persze egyéniségtől is függ. A legtöbb esetben pl. megváltozik a viselkedése a szeretett nő jelenlétében. Vagy folyton mosolyog, beszédes lesz, vagy ügyetlenné válik, de olyan is van, aki épp hogy zárkózottabbá válik. Mindenesetre a viselkedése más lesz, mint az átlag esetben.
2015. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

őőőő izéééé hàààt ha azt akarod hogy udvarojak akkor jelezd és ugy foglak udvarolni hogy.....


ilyen

2015. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a semmit mondó válaszokat.

Az a helyzet hogy van egy pasi akiről nem tudom eldönteni hogy szeret engem vagy csak azt akarja tőlem.

Nem akarok trófea lenni hanem hogy szeressenek.

2015. szept. 15. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Reakciód olvasva mostmár inkább nem szívesen! Inkább ne köszönted volna meg! Mégis mit vártál? Mint írtam, egyénenként változó, ki hogy viselkedik. Ha konkrétumokra lettél volna kiváncsi, akkor írtad volna le azt, és arra lehetett volna egyértelműbb választ adni.
2015. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!