Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves férfinek nincsenek a környezetében barátai és emberek, akikkel bármikor eljárhat helyekre, az rossz pont ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Messzebb él az összes haverja/barátja. Mit gondolnátok ilyen esetben?
2015. szept. 22. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod hozni a menő magányos farkas imidzst, akkor előnyödre is lehet ez a dolog, látják hogy képes vagy egyedül is mindent megoldani stb. ...


Ha átcsapsz forever alone-ba akkor valóban hátrányt jelent

2015. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább az első :) meg nem is hangoztatom a dolgot, de idővel azért megtudják. De nem forever alone vagyok, csak jelenleg nem igen vannak azonos érdeklődésű emberek körülöttem, akik vannak azok messzebb élnek már vagy éltek is, így nincs egy állandó csapatom. Ez talán furcsa lehet valakinek elsőre, de nem vagyok csodabogár :) csak í
2015. szept. 22. 22:59
 3/6 A kérdező kommentje:
*csak így alakult.
2015. szept. 22. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus! Még barátot sem tudsz összeszedni. Barátnőd se lesz így!
2015. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt már nem is egy ;)
2015. szept. 23. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam pl ez kifejezetten + pont lenne. :)
2015. okt. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!