Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-26 eV kozotti ferfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-26 eV kozotti ferfiak! Ti mit gondoltok mi lehet az oka annak, hogy tobbsegetek par nelkul tenglodik?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb,hogg a fent emlitett korosztaly panaszkodik amiert nincs parja es mar ongyilkos hajlamok meg ilyesmik vannak par esetBen.

Szerintetek mi olyan hibaja van a nok nagy reszenek ami miatt nem jon ossze?

Mi az amit magatokban hibasnak eszleltek?

Kort es indoklast is kerek.

A valaszokat koszonom, lehet trollkodni ha valakinek kedve szottyan!

18/L



2015. szept. 23. 01:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* hogy
2015. szept. 23. 02:00
 2/18 opened paradise ***** válasza:
65%
Nem jött el az én időm...vagy túl tökéletes vagyok,válassz! :D
2015. szept. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 opened paradise ***** válasza:
62%

Amúgy:

Nem találok megfelelőt,vagy ha igen,akkor nem lakik közel/barátja van.

Lehet,hogy bennem is van hiba és ha az nem lenne,kelendőbb lennék (sőt,biztos),de amiatt is van ez,mert válogatok. Nem is csak külsőre. De ehhez tartom magam,mert nem 2 napra keresek valakit,olyan kell,akivel hosszútávra ("örökre" mondta volna a romantikus s..gfej,akit sikeresen elnyomtam :D) és tervezhetek.


20/F

2015. szept. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

A média megmérgezte a nőket/is.

Akkor elvárásaik vannak a férfiakkal és magukkal szemben is,hogy azt nem egyszerű,de inkább lehetetlen teljesíteni.


A férfiak Általában nem válogatnak annyira,ők dugni akarnak,adnak esélyt a másik nemnek.

Egy nőnek viszont már kell az érzelem is Átlalában,ők jobban megválogatják,hogy kivel feküdnek össze.A férfiak nemigazán,legyen egy elfogadható külseje,és jöhet is,ha másra nem,max cumizni.

És mit eredményez ez a felállás?

A nőket kezdeményezők hada fogadja,ehhez jön még a hatalmas igény a média miatt,és akkor csak a legjobb pasik jöhetnek szóba.Válogathatnak,van választék bőven.

Persze vannak kivételek,de abból van a kevesebb,nem változtat a tényen.

2015. szept. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

A gond a média, sajtó hatása a nőkre.


Na meg, mert nekem van egy konkrét elképzelésem a számomra hü.lye szó, de megfelelő nőről. Voltam már kapcsolatban nem egyszer, de nem is szokszor, viszont hamar kiderült, hogy a nők nem pont olyanok, mint ahogy a legelején mutatják.


Na szóval, számomra a NŐ itt kezdődik (abszolút nem egy egetverő elváráslista lesz):


Lelki sík: érzékeny legyen a rezdüléseimre, magyarul empatikus alkat legyen, akinek nem kell mindig megmagyaráznom az érzéseimet, elég olykor a non-verbális kommunikáció is ahhoz, hogy tudja, mi a pálya. Viszont lehessen megbeszélni is az érzéseket, gondolatokat. Ahogy a helyzet kívánja. Gyengéd legyen, szenvedélyes, kifinomult nő, aki tudja, hogy nő, nem játssza túl a szerepét, viszont felismeri azt, hogy olykor egy higgadt vitatkozással többre megyünk, mint a söpörjünk mindent a szőnyeg alá elvvel. Alkalmazkodó, fészekrakó típus (nem csak az én anyagi/lelki terheimre alapozza ezt, hanem megosztva).


Szellemi sík: komoly, mély beszélgetéseket, életkérdéseket, célokat, terveket is meglehessen vele vitatni. Érdekelje a miértek, ne érje be kapott válaszokkal. Kutasson, keressen az okok-okozatok után, ne másra kenje a dolgokat, hanem ismerje fel, ha maga is tud tenni valamit. Lehessen vele humorizálni, ne sértődjön be egy kisebb szarkazmuson sem, bár alapvetően nem jellemző a szarkazmus rám. Legyen kíváncsi természet, mert engem is sok minden érdekel. Tudjunk beszélgetni egy jó könyvről is néha, máskor együtt nevessünk a legidiótább helyzeteken is. Magyarul tartson valahová a kapcsolatunk szellemi szinten is.


Fizikai sík: spontán (nem csak szexben), játékos (nem csak szexben), szexuálisan túlfűtött, kezdeményező, kísérletező, kommunikatív az ágyban, visszajelzéseket ad, nyitott, szenvedélyes típus. Egészséges értelemben vett őrültségekre is nyitott legyen, amik persze közös megegyezés kérdése. Pl. ha én poénból meg akarom próbálni kisminkelni a nőt, meg kirúzsozni, körmeit kifesteni, ne savanyú képet vágjon, hanem legyen benne, nevessünk ilyeneken is hatalmasakat. :D Ez most csak egy példa. Vagy, ha akarja, poénból beöltözök a női ruháiba is otthon, hogy röhöghessen rajtam. stb. :D Szigorúan négyszemközt. Most extrém példákat hoztam.

Vagy vetkőzös póker, (vetkőzős) társas, vetkőzős ivás otthon stb. Játékos dolgokra vevő legyen. Nem kell, hogy pörögjön mindig, de legyen partner túrázásban, néha menjünk el bringázni, ping-pongozni stb. Tehát ne a telefonját nyomkodja egész nap. Legyen aktív.


Küllemre: visszafogott, de nőies, ha kell, sportos ruházat is jellemezze, hétvégén lehet mackónaciban, melegítőben. Ne legyen hajmániás, ne vásároljon minden hónapban temérdek ruhát, ne másokhoz méricskélje a nőiességét. Legyen elégedett magával, ne nyafogjon, hogy kövér, ronda, amikor nem is. Szeretem a körömlakkot a nőn, és néha rúzsozhat is, de ne ez legyen a fő jellemző nála. Sminkels szintén, inkább csak szolidan, és különlegesebb alkalmakra.

2015. szept. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb probléma az ha egy lány elfoglalt, és megvannak az összeszokott ismerősei, barátai, akikre alig jut ideje, hát még rám mennyi időt szakíthatna ezek mellett... Szóval ahhoz hogy valakivel közelebbi viszonyba kerülhessek, és egyáltalán foglalkozzon velem, minimum a barátai közé kell bekeverednem tök ismeretlenül...
2015. szept. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy egyáltalán nem vagyok egy társasági ember, és rengetegen furának tartanak. Az is sokat hozzátesz, hogy nem egy átlagos, mindennapi lányt keresek.
2015. szept. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Magasa elvárások, sok pofára esés, saját hibáimat is nehezen tudom kijavítani. Igazából nem szoktam sokat próbálkozni, mert az első pár alkalom után elmegy a kedvem.(ugye mondják hogy 100 csajnál kell bepróbálkozni a férfinak és akkor sikeres lehet, na nekem már az harmadiknál tele a tököm) Emellett a csajok ma már mindent akarnak, egyiknek az nem tetszik hogy gagyi a telefonom, a másiknak hogy nincs diplomám, a harmadiknak meg hogy túl kedves vagyok(ez nem vicc 4 óra fűzés után a csaj kijelentette részegen hogy túl kedves vagyok, és túl sokat foglalkoztam vele a buliban, nem nem azt mondta hogy nem tetszem neki, vagy hogy nem vagyok elég izmos jóképű, hanem kedves vagyok. Pedig végig röhögtük az egész éjszakát, és ő még a nevét sem mondta meg) Tehát több kitartás, és próbálkozás kéne tőlem.
2015. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs de nem más hibálya hanem még nem találtam meg az igazit
2015. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Koszonom sracok az eddigi valaszokat. De az #5os valaszoloval nem vagyok megelegedve. Leirta,hogy milyen not keres de engem az erdekelt mi a hibaja szerinte es min kene javitani.

Varom a tobbi valaszt, ha valakinek kerdese van johet privatban!

2015. szept. 23. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!