Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-26 eV kozotti ferfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-26 eV kozotti ferfiak! Ti mit gondoltok mi lehet az oka annak, hogy tobbsegetek par nelkul tenglodik?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb,hogg a fent emlitett korosztaly panaszkodik amiert nincs parja es mar ongyilkos hajlamok meg ilyesmik vannak par esetBen.

Szerintetek mi olyan hibaja van a nok nagy reszenek ami miatt nem jon ossze?

Mi az amit magatokban hibasnak eszleltek?

Kort es indoklast is kerek.

A valaszokat koszonom, lehet trollkodni ha valakinek kedve szottyan!

18/L



2015. szept. 23. 01:58
1 2
 11/18 SevN ***** válasza:
100%
Nem tudják a nők mi a szerepük, és a férfiak se nagyon. Elmozdult a világ már vagy 40-50 éve.
2015. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsorvadtak azok a színterek, ahol régebben új ismeretségek és kapcsolatok alakultak ki. Mindenki online létezik, ahol van 4000 ismerőse, holott valójában van neki összesen 3, akivel találkozik is.

Nincsenek meg azok a programok, helyek, ahol bármi is kialakulhatna (leszámítva persze a szórakozóhelyeket, amik viszont csak a szexről meg a pénzespasi-vadászatról szólnak).

2015. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Bár idősebb vagyok már, de azért válaszolok, mivel még 29 évesen sem volt még randim sem, nemhogy párkapcsolatom. Az okokat természetesen már feltérképeztem, ez pedig az, hogy alacsony vagyok és ocsmány arcom van. Így meg egy nőnek sem kellek, hiába próbálkozom.
2015. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a hibám? Épp csak az, hogy kb ugyanazt nyújtom férfiként, mint amit az 5. hsz-emben írtam. A túl jó férfi nem kell a nőknek.
2015. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

sztem csak én vagyok a hibás, túl őszinte akarok lenni, bár már igyekszem leszokni róla. :) hinni próbálok mindig benne, h az őszinteség jó dolog, majd kiderül, h nagyon nem az, mert az én észjárásomat nem sokan fogják fel, még én se mindig. :D


amúgy a gyakori oldalt okolhatom még azért, mert egyedül vagyok, mert itt tudok csak találni jófej csajokat, de mióta nem lehet ismerkedős kérdést kiírni, nekem lőttek. :( Szóval ha vmi csaj esetleg ismerkedni akar egy 25 évessel, akkor legyen szíves, és jelentkezzen már be nálam. :)

2015. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár nélkül tengődik? Lehet, hogy vannak ilyenek, de nem hiszem, hogy ez a jellemző általánosságban. Sajnos a mai "nők" (inkább lányok) hajlamosak azt hinni, hogy a férfiak csak azért születnek e világra, hogy az ő kegyeikért esedezzenek és hogy semmi más nincs az életükben csak az, hogy őket meghódítsák, nekik éljenek. Nem tudom ennek mi az oka, talán a média, talán egyszerűen csak ez lett a divat. Én a magam részéről egyáltalán nem érzem úgy, hogy tengődnék, pedig nem vagyok kapcsolatban. Amíg van az életemben rengeteg olyan dolog amivel el tudom magam foglalni, vannak ismerősök, barátok, vannak céljaim addig abszolút nem érzem úgy, hogy bármennyire is szükségem lenne egy "párra". Tisztában vagyok a hibáimmal, legalábbis azokkal a dolgokkal amelyeket a mai világ a korunk társadalma hibának fog fel. És eszem ágában sincs változtatni rajta, csak azért, hogy elfogadjanak olyan emberek akik egyébként nem is érdekelnének engem. Nem keresem olyanok társaságát akiket nem érdeklek és fordítva.
2015. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Ha valaki gondolja irhat meg.

Csak tisztazando nem ismerkedes szempontjabol irtam ki a kerdest. Nekem mar megvan a parom aki szamomra tokeletes de elismerem nem banok vele mindig ugy ahogy azt erdemelne. Alapbol nem vagyok kedves ember es elofordul,hogy sokat csesszegetem :/

Csak az itteni tapasztalatok alapjan irtam ki a kerdest mert 5 fiubol akivel beszelek 4 arrol panaszkodik, hogy nincs Baratnoje.

2015. szept. 23. 23:45
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szép lánynak van barátja. Akinek nincs annak nem tetszek. Olyannak kellenék aki nem tetszik de nem hogy nekem, hanem másnak sem és ő nem engem akar konkrétan hanem csak valakit.

De hogy miért vagyok pár nélkül azt azok a lányok tudnák megmondani akik elutasítottak.

Én nem vagyok válogatós, türelmes vagyok, elfogadó úgyhogy sok lánnyal eltudnám képzelni de ebből a sokból sincs egy se.

25F

2015. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!