Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként örülnöm kell akármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként örülnöm kell akármilyen lánynak, nem szabad válogatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okból, de egyszerűen minden csaj semmibe néz, már annak nagyon örülök ha akármilyen lány rám néz vagy hozzám szól, reagál az én mondandómra, akármi, nem érdekel bárhogy néz ki. Külsőre 190cm magas vagyok, rendszeresen sportolok, a testsúlyom 80-85kg között mozog, rövid barna hajam, barna szemem van, én nem látom magam rondának, belsőre barátságos vagyok, kedves, nyitott, segítőkész, művelt, olvasott, nem túl bőbeszédű, sokszor csendes, kb. ennyi.
2015. szept. 24. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Loholsz a csajok után mint a pincsikutya. Ha hiszed ha nem, a csajok azután a férfi után vágyakoznak aki magasról tesz a fejükre.
2015. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem loholok utánuk. Nem is vagyok semmilyen kapcsolatban velük, nem vesznek észre sehol, akármit csinálok.
2015. szept. 24. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisugárzással van gond valószínűleg, ami önbizalomhiányból és tapasztalatlanságból fakad.
2015. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"nem vesznek észre sehol, akármit csinálok"


Értsem úgy, hogy odamész, megszólítod és válaszra sem méltatnak, vagy te is csak várod, hogy meghódítson álmaid nője?

2015. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
volt, hogy kinéztem egy csajt, meglátta, hogy megyek oda, és elszaladt szinte, ha nem is mennek, rögtön azzal indítanak akármit mondok, hogy várnak valakire/van barátjuk.
2015. szept. 24. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Baráti köröd van?
2015. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Legyel udvarias,hatarozott,titokzatos es érdeklődő a lanyokkal. Pozitív dolgokrol beszelj nekik,esetleg pozitiv megjegyzeseket mondj rajuk vagy dicsérd oket,de ne vidd túlzásba se,tehat ne lassak,hogy odaig vahy értük. Vigyazz meg ne bantsd oket. Esetleg,ha gondolod kuldhetsz priviben képet,elmondom a velemenyem.

2015. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 ez nem igaz! Én 4 éve sz@rok rájuk, még sincs udvarlóm!
2015. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig a leírás alapján nem rossz, hány éves vagy?
2015. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként se kell válogatni, én se válogatok, ne legyen azért kövér, ne legyen buta és legyen vmi arcformája, a többi nem számít.
2015. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!