Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért gondolnak akármilyen elvárást is irreálisnak és túlzónak?

Figyelt kérdés
Nem azt, hogy legyen egy kigyúrt milliomos showman, mert az tényleg sok, de az őszinteség, a saját életcél és hogy mondjuk ne legyen kórosan elhízva, miért hatalmas kritérium? Főleg, hogy állítólag ugyanezeket várják el a nőktől is.
2015. máj. 24. 01:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Mert manapság a nők elvárásai ezeken nagyságrendekkel túlmutatnak.Ha csak ennyi lenne az elvárás a férfiak felé,akkor nem lenne gond.

Sőt,én még ezeket az elvárásokat is bőven felül tudom múlni,elég sok dologgal,ami pozitív,mégsem kaptam még csak esélyt sem soha egy nőtől sem...

Annyi a hibám,hogy nem születtem helyesnek,és innentől fogva teljesen mindegy mit csinálok,mondom még csak beszélgetni sem akarnak a nők velem,pedig lehet velem beszélgetni szinte mindenről általánosságban.

Csak 1 mp alatt külsőről ítélkeznek,és azon kívül teljesen mindegy milyen ember vagy,vagy milyen a belsőd.

És még csak csúnya sem vagyok külsőre,adok is magamra,jól is öltözködöm.

Szóval bárcsak ennyi lenne csak az elvárás...

24/F

2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak ennyi az elvárás.

Ha nem tetszik nekem egy férfi külsőleg, akkor nem tudok rá felizgulni és így lefeküdni sem tudok vele. Én is sajnálom.

L20

2015. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem irrealis ez. Kb neim is ezek, csak noben. Ja, es napi 3-4 szex, egyenent legalabb fel oras. ;)
2015. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
bocs, meloztam, ezert szar a helyesirasom, faradt vagyok.:/
2015. máj. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Én nem érzem azt, hogy amiket felsoroltál magas elvárások lennének. csak azt látom, hogy ezeknek kevés pasi fog megfelelni. Az elhízás, az egy dolog, az szubjektív, bár a kóros az már szemet szúr és tényleg nem vonzó. Az életcél valóban sok emberből hiányzik, vagy csak hányaveti módon van meg a fejekben. Sokan olyan álmokat kergetnek, aminek nincs realitása a való életben. sok évnek kell eltelni ahhoz, hogy egy férfi rájöjjön, hogy mi az élete értelme és hová tart. Az őszinteség még érdekesebb dolog! 30 pasiból max 2 darabot találsz, aki tényleg őszinte, a többi csak játssza az eszét! Mást mond a munkahelyén vagy a barátainak, mint amit a párjának előad otthon. Fűvel-fával csalja, de esküszik, hogy ő nem ilyen! Sok mindent fel lehet sorolni. Én nagyon fontosnak tartanám a megbízhatóságot is. Ez sem jellemző sok fiatalra; látom és tapasztalom nap mint nap.


Szóval keresgélni kell és nem belehabarodni egy olyanba, aki nem illik bele abba a képbe, amit felállítasz magadnak. Van ilyen ember és meg is fogod ismerni, amikor találkozol vele!

2015. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

#2 vagyok. Mennyire le lettem pontozva. :DD

Most tényleg azt várjátok, hogy felizguljak arra, aki nem vonzó? Mégis hogy???

2015. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
mert kövér vagyok:(
2015. máj. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 fine rice ***** válasza:
92%

A választ az általánosításban keresd, amit ideje lenne már elfelejteni. Úgy lenne helyes a kérdésed, ha azt mondanád, hogy EGYES férfiak, de te az összes férfit egy kalap alá veszed, ahogyan EGYES férfiak is hajlamosak általánosítani, és túlozni EGYES nők elvárásaival kapcsolatban.


Amiket most felsoroltál, azok egyáltalán nem irreálisak, és túlzóak. Mondom ezt én, aki megfelelne a kritériumaidnak, de valószínűleg mást mondana az, aki nem felelne meg valamelyiknek.


Az őszinteség egy alap emberi norma lenne, aminek minden emberben meg kellene lennie. Életcélra minden felnőtt embernek szüksége van, legyen az bármi is, különben csak lennének, és elpazarolnák az életüket. Az elhízás kérdése viszont egy elég kényes téma. Nincs igazán rá egyetemes igazság, inkább csak vélemények vannak.


Persze van kivétel, de a párkeresés legtöbb esetben külső vonzalom alapján történik. Ha számodra nem vonzóak a kórosan elhízott személyek, hiába is próbálnád megmakacsolni magad, akkor sem lennének azok. Nem hiszem, hogy ettől bárki is felszínes lenne, de lehet, hogy mást mondana az, aki mondjuk kórosan elhízott.


Mondok két végletet. Az egyik véglet szerint megszabnám, hogy kizárólag akkor jönnék veled össze, ha szőke lennél, a másik véglet pedig az lenne, hogy csak ne legyél kopasz. Mindkét kritérium külső tulajdonságon alapszik, no de melyik a felszínes? Remélem érezhető a különbség. Ugyanez a helyzet szerintem a súly kapcsán is.


Nincs baj egyébként azzal, hogy ha valaki duci, vagy esetleg kövér, hiszen az emberi értékeket nem súlyban mérjük. Ha valaki mégis abban méri, na azt felszínesnek nevezzük, és jól megdobáljuk kaviccsal!!4! Mindenkinek akkor sem fogsz tetszeni, ha neked van a legtökéletesebb tested a világon. Kinek a pap, kinek a papné.


Elvárásai mindenkinek vannak. Aki azt mondja, hogy márpedig neki nincs, az vagy hazudik, vagy a mércéje már a béka segge alatt van. Úgy gondolom, hogy csak azt várhatod el, amit te is nyújtani tudsz. Persze ebben is van egy határ, amit nem szabad átlépni. A napokban olvastam egy lányról, aki azt firtatta, hogy ő kizárólag diplomás emberekkel tudna kapcsolatot elképzelni, de azokból sem minddel. Azokat, akiknek nincs diplomájuk, butának, és emberi selejtnek nevezte. A gyomrom fordult fel a csajtól, de szerencsére törölték is a kérdését.


21/F

2015. máj. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez érdekes elmélet a diplomásokról. mert tőlem sokszor megkérdezik, hol szereztem a diplomát és a válaszom, hogy nincs diplomám! és azt is látom, hogy a diploma nem mindig takar értelmes embert. Lehet, hogy valamit megtanult, de élni, viselkedni azt nem tud!


Bocs, ez nem az eredeti kérdésre volt a válasz.

2015. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 fine rice ***** válasza:
14%

#6: Nem azzal van gondjuk szerintem, amit leírtál, hanem ahogy leírtad azt.


#9: Egy egyetemista barátommal beszéltük át a témát rögtön az után, hogy megláttam a lány kérdését. Tőle idéznék: "Az, hogy tanult vagy, még nem jelenti azt, hogy intelligens is."

2015. máj. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!