Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés
Nagydarab srácként ismerkednék, de sajnos nem megy, mert semmi önbizalmam sincs... Nagyon rossz az énképem... De talán ha egyszer akadna is valaki félek,hogy nem tudnék vele beszélgetni,mert a sok kudarcom (az élet minden területén),illetve a folytonos magányom nagyon befordított... A belső világomat élem,úgy érzem,mintha antiszociálissá váltam volna... Nem látom a kiutat ebből.... Rossz, hogy nem lehet senkim....
2015. szept. 25. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

izmos vagy, vagy dagadt? vagy a kettő között?

am meg sikerélményekre alapozz...miben vagy jó? miben vagy tehetséges? biztos van valami...


22F

2015. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell találnod valami olyat, amiben kiteljesedhetsz. Munkahely, sport, közösség.

Az önbizalom csak úgy nő, ha dolgozol érte, dolgozol a sikerekért.


Én nagydarab nő vagyok. Nem is vagyok szép. Ez van, ezt dobta a gép. Ennek ellenére tanultam, jó munkám van, férjem is van. Van a külsőm, meg vagyok benne én.


Tudom, nem egyszerű. De hidd el, hogy az önsajnálat nem fog segíteni. Fel kell kerekedni és tenni kell a sikerekért!

2015. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez a bajom, 30 éves leszek maholnap 120kg voltam még nemrég, teljesen befordult vagyok, már barátaim is alig vannak, mert szép lassan elkoptak mellőlem, pár hónapja döntöttem úgy, hogy a 30-as éveim nem lehetnek olyanok, mint a 20-as ak voltak, már csak 100kg vagyok, messze még a cél, de már most látom, hogy akadnak lányok, akik rámnéznek az utcán... Szerintem kimondottan macsós külső lapul a sok zsírom alatt, minden erőmmel azon vagyok, haogy minél előbb előhozzam.
2015. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rám is rámnéznek, de mégsem tudok velük előrébb jutni
2015. szept. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!