Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban visszaírnak a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban visszaírnak a társkeresőn az olyan nők, akiknek nincs képe fent?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy képpel rendelkező nőre sokkal több pasi ír.
2015. szept. 25. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor kipróbáltam a társkeresőt, kép nélkül regisztráltam, mert nem akartam, hogy bárki ismerős meglásson ott. Válaszoltam a levelekre, amikor tudtam, ugyanis ingyenesség esetén korlátlanul nem mindig lehet válaszolni mindenkinek. Legalábbis az az oldal, amit én használtam ilyen volt. Sajnos nemleges leveleket írtam, akik rám írtak annyira nem voltak az eseteim, sajnálom, de nulla kémiával nem megy.
2015. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írja.

A legtöbb kép nélküli nő nem véletlenül van kép nélkül.

Sokan párkapcsolatban vannak, így próbálják kerülni a lebukást, másrészt nem ír rájuk minden idióta.

Ők is tudnak írni, szal válogatnak, kinézik a szimpatikus férfit aztán ráírnak ás nagyjából felvázolják, hogy miről is lenne szó.

2015. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 nekem nem volt akkor kapcsolatom. Azért nem akartam, hogy meglássanak, mert olyan munkám van, ahol sok emberrel állok kapcsolatban és kompromittáló lett volna. Meg eleve cikinek érzem az ilyen ismerkedést, ezért töröltem is magam. Nem sok esélyét láttam, hogy olyan valakit megismerhetnék ott, akit én keresek.
2015. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam, hogy neked volt, hanem másoknak.
2015. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!