Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig soha senki sem írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig soha senki sem írt vissza 3 év alatt egyetlen társkeresőn sem nekem, akkor mennyi az esélye, hogy egy karikacsapásra minden megváltozik és egy 164 centis és 53 kilós pasinak végre visszaírnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 08:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Higgyen benne erősen?
2012. nov. 18. 08:39
 2/17 anonim ***** válasza:
súly/méret*életkor az esély
2012. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:

hát valami más gond is lehet veled a magasságodon és a súlyodon kívül.


De bevallom őszintén, ez elég kevéske..

2012. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy, és ez zavarja a lányokat. Én a helyedben pl. nem töltöttem volna ki a társkeresőn a magasság rovatot, ugyanis a lányokat első körben elriasztja ez a magasság. Ha előtte jobban megismernek, talán már elnézik. De amúgy ehhez még jóképűnek is kell lenni, ami kompenzálhatja a magasságot.
2012. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Chatelésről nekem rossz tapasztalataim vannak. Általában úgy zajlik hogy


"

-szia

-hi

-ismi?

-ok

-kor

- XX

-tied

-XX

-hol lax?

-XXX kerület

-te?

-IV. kerület

- Mivel foglalkozol?

-Szakmunkás vagyok

(eddig 1 mp-nként volt a válaszolás, innentől 10-15 perc lesz)

- Hogy nézel ki, mert képet még nem láttam? (minden lány rátér erre)

-Küldök képet-utána néma csend (pedig a legrosszabbat, hogy 164 vagyok még nem is hallotta)

-Milyen napod volt?


XXX kilépett a társalgásból!


"


Persze embere válogatja.

2012. nov. 18. 08:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet gond az adatlapoddal is.Vagy a bemutatkozó szövegeddel.Esetleg előnytelen fényképet töltöttél fel magadról.De az első levél amit megfogalmazol egy lánynak az se mindegy hogy milyen.
2012. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nálad így zajlik egy cset, akkor gondolom a leveleid is hasonló stílusban íródnak ... innentől nincs kérdés, hogy miért nem kapsz választ :-P
2012. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nehogy már szakdolgozatot kelljen neki írni, hogy szóba álljon velem, álljon meg a nászmenet. Azok a fullra helyes pasik, meg csak annyit mondanak, hogy Hö cica, megtömhetlek? Már aznap este tolja is a nőt. Akkor nehogy már én 500 szor jobban strapáljam magamat.
2012. nov. 18. 09:11
 9/17 menta34 ***** válasza:

"-Szakmunkás vagyok"


Ember. Mi az, hogy szakmunkás? nem igaz, hogy a saját munkádat se tudod szépen kifejezni. Mond azt, hogy útépítéssel foglalkozol, vagy hogy bútor gyártással, akármi.


A 164 centi tényleg gáz, az én 171-emet is lenézik.

2012. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy nálad van a gáz ... már bocs!


Én is kb. 3 évig társ-keresőztem. 182 magas vagyok és 63 kiló, azaz sovány. Nem vagyok gazdag, a válásom után kezdtem el, amikor anyagi mélyponton voltam éppen.

Azért a 3 év alatt kb. két tucat kapcsolatot sikerült összehozni. Ezek azok, akikkel konkrétan kapcsolatom is volt.

Egyébként lehet van olyan, akinek két szóból megy az ilyen. Csak tudod az nem Te vagy, ha Te boldogulni akarsz, akkor igen is szakdogát kell írni.

Mi a célod, hogy találj valakit társkeresőn, vagy hogy két szóból tudj csajozni? Nem siránkozni kell, hogy másnak hogy megy, hanem a te lehetőségeiddel megoldani ugyanazt a problémát.

2012. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!