Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az internetes társkeresőkön nincs egy normális férfi sem? Beleértve a gyk-t is?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig beszéltem interneten, egyikükkel sem lehetett egy értelmes szót váltani. Profil oldalukra ki van írva hogy neki alul szőrtelenítve van vagy sem, illetve azt sem tudják hogyan lehet egy nő szimpátiáját elnyerni. Azt is bírom amikor valaki ilyen kérdéseket tesz fel: derékméret, mellméret stb. Már első beszélgetésnél megkérdezi hány szexpartnerem volt, hogy szűz vagyok-e még. Nos pont az ilyen emberek miatt ábrándultam ki az internetes ismerkedésből. Miért beszéljek idegeneknek a szexuális életemről? Akikkel személyesen ismerkedtem meg, ők nem voltak ilyen tolakodóak.
2015. szept. 9. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

mert interneten mindenki batrabb. ezert ezek a kerdesek... szemelyesen lat teged hogy milyen vagy, meg hat nem fog raterni a szexre rogton.. itt igen

viszont en gyk-n ket normalis pasival is megismerkedtem az elmult egy honapban... vannak normalisak. ne altalanoits :) mgeri keresni. 24l

2015. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van, csak észre kellene őket venni. Ne érts félre nem magamra célzok, de itt pl több értelmes normális férfit is megismertem. (Ezt megint csak ne értsd félre) Beleérve sok értelmes kedves nőt is.
2015. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Estienne ***** válasza:
Definiáld a normálist :-P
2015. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nincsen nálam a bölcsek köve, de szerintem aki ilyen információt kiír magáról, vagy ilyenekre első körben rákérdez, az jó eséllyel nem társat keres, hanem szexpartnert.


Személyes tapasztalatom nincsen ilyen téren, de azt azért nem hinném, hogy komolyabb társkereső oldalakon ne lennének "normális" férfiak és nők. Nekem is vannak olyanok az ismeretségi körömben, akik - akár meglepően gyorsan, akár hosszabb, kitartó kereséssel - így találtak társra, és határozottan úgy tűnik, hogy szerencsére a "normálisnak" mondható kategóriából. :-)

2015. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt vannak normálisak, csak az idióták hangosabbak.
2015. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
tévedés, pl én is ott vagyok. igaz egyelőre csak az egyiken, ahol alig van aktív nő a városomban (azok nagy része meg elvált anyuka...) 36F
2015. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Az élet ezen a téren is felgyorsult. Feltételezem, a társkeresők főoldalain mutatott számok (mennyien regisztrálnak újonnan, mennyien találnak párt maguknak) nagyrészt nem igazak.


Az internetes társkeresés (hús)piac jelleggel működik. Ha nem tetszik a kép egy profilon, máris görgetek tovább. Van elég profil, amik közül választhatok. Ritkaságszámba megy, ha az egyik nekem tetsző lány visszaír (szerintem rengeteg kéretlen levelet kaptok, főként szexuális jellegűeket). Mégis, kinek lenne türelme 100 levelet elolvasni, ha az első 10 ugyanolyan szánalmasan kezdődik? Ha pedig csak a tárgyat nézed a leveleknél, az is egy másodperc alatt eldől, hogy vajon érdemes-e megnyitni a levelet. 3-7 szó alapján hogyan győződsz meg arról, hogy ott egy normálisan kezdeményező pasiról van szó?


Elvész a sok megkeresés között a normális pasiktól való levél. Ha pedig létrejött a kapcsolat, nem akarjuk vesztegetni egymás idejét. Bekérdezünk. Bár én biztosan nem tennék fel szexuális jellegű kérdéseket.


4-5 évvel ezelőtt szenvedtem a társkereső piacon. Nem egyszerű. Viszont még sosem próbáltam rapidrandit!

2015. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát lehet, h csak nincs szerencséd, és mindig az idiótákkal akadsz össze.


Fenn vagyok 1 társkeresőn, és ott úgy jól elbeszélgetek a lányokkal, (volt akivel találkoztam személyesen is és össze is jöttünk egy időre), de tény, h sok lány írja ott nekem, h a legtöbb fiútól csak ilyen nyomi üzeneteket kap(van hogy naponta több tucatot), és több csaj ezért törölte is magát az oldalról.

2015. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 opened paradise ***** válasza:
12%
5-ös leírta amit akartam. Itt is vannak,csak nem azok között,akik minden kérdésnél betalálnak.
2015. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedni járok ide, mégis összefutottam már pár intelligens pasival, akik még jól is néztek ki. 31N
2015. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!