Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ritkák a, , mezei " de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ritkák a, , mezei " de csinos lányok facen? Másnak is gondja ez? 20/F

Figyelt kérdés

Ma már szinte minden lánynak a fullos swag csávók kellenek csak?


Az a gondom hogy facen nagyon kevés olyan lányt találok akik csinosak, nekem tetszenek és nem csücsörítős, mellkitevős képeik vannak főleg.


Olyan barátnőt szeretnék aki szép de a képeit végignézve mégsem az az első gondolatom hogy: ez de elvan szállva magától.



2015. szept. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát meg mondom neked őszintén, nem gondom ez, annyira sem, hogy telibe is sz.rom.
2015. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehangolo lesz a valaszom. A te korosztalyodban majd hogy nem nulla az eselyed.
2015. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy normális lány nem nyomul a fb-n, nem tolakszik mások arcába, stb. Miért nem ismerkedsz személyesen?
2015. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fb-n kéne nézelődnöd. Egyébként sokaknak nincs rendes kép kirakva, nem véletlenül.


Rólam egy fia adat nincs kitöltve, a profilképem meg olyan amiben a szigorú cégvezetés sem találhat kifogást (bizonyos szint fölött már elég rendesen nézik). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokkal többre mennél ha élőben ismerkednél. ha nem vagy ismerős és úgy írsz rá valakire nem is látja, mert külön mappába megy.

2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szépség kérdése mondjuk szubjektív, de tegyük fel, hogy a te ízlésednek megfelelően szép vagyok. Ez nem biztos, hogy facebookon átjön, mert néhány talán kicsit jobban sikerült profilképet leszámítva ami képet látsz rólam, az jellemzően társaságban készült pillanatkép, amit valamelyik ismerősöm töltött fel rólam, és hát, valljuk be, az nem mindig a legelőnyösebb oldalam mutatja be :D De az garantált, hogy se csücsörítől, mellkitevős képem nincs. Sőt, nemhogy ilyen képem nincs, de még ismerősöm sincs, aki ilyeneket töltögetne fel magáról. És 22 vagyok, tehát azonos korosztályból.


Szerintem ne facebookon akarj ismerkedni. Oké, sokat elárul az emberről, de azért lehet szelektálni. Én komolyan csak gyakoriról meg a különböző netes oldalakról (9gag) értesülök arról a furcsa szokásról, hogy vannak ilyen lányok. Van valami 160 ismerősöm, aztán abból csak nincs egy olyan sem, akinek ilyen képei lennének, és nem 70 éves nagymamák az ismerőseim. Na vajon? Te válogatod össze az ismerőseidet, ha csak ilyenek vannak, illetve ritkának tűnik, aki nem ilyen, az csakis a te hibád, nem a társadalomé.

2015. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azoknak a lányoknak több eszük van. Utálom a sok fészbuk libát, unalmasak.
2015. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki és okos is vagy nekem írhatsz :D
2015. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebook nem ismerkedésre való. Engem sokan bejelölnek ismeretlenek, pedig nem vagyok fiatal, csak jó 10 évvel fiatalabnak nézek ki, genetika. Heti 3-4 biztos. Eszembe nem jutna visszaigazolni olyat, aki így akar ismerkedni. 0 közös ismerősünk. A másik egy értelmes csajnak nem nyilvános a profilja.
2015. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!