Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Masnak is van ilyen tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is van ilyen tapasztalata a prostizo sracokkal? Ugy erzem, soha nem lesz jo szexualis eletem.

Figyelt kérdés

Az exemmel(elso volt minden szempontbol) egy kezemen megtudom szamolni hanyszor volt mondjuk azt, hogy "jo szex".Tulajdonkeppen az elottem levo szexualis elete prostizasbol allt(komolyabb kapcsolata nem volt neki sem). Mikor megtudtam , elfogott az undor de jo kislany modjara lekuzdodtem, mondvan szamara "a szukseg nagy ur" volt akkoriban meg hat amugy is ha szeretem, ezt elfogadom.

De nem kellett volna!

Tudatosan vagy nem, de engem is elkezdett nezni k**rvanak! Mar jo, hogy a penzt nem dobta nekem oda a menet vegen. Borzaszto megalazo visszagondolni, hogy miket kellett elturnom, es neha vegig szenvednem az onzosegenek es erzeketlensegenek koszonhetoen, ami azert nagyban ennek is betudhato szerintem.

Azt hiszem soha nem fogom mar tudni elengedni , jol erezni magam a szex alatt, es ez hatassal lesz a kesobbi kapcsolatomra(ha lesz egyaltalan).


2015. szept. 8. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a kérdést minden prostizó, és arra büszke fiúcskának ajánlanám.


Kérdező, próbálj meg normális férfit keresni és találni, aki majd elfeledteti veled, amit az a lény okozott lelkileg. Ne állj úgy hozzá, hogy soha nem fogod jól érezni magad. Egyelőre csak magaddal foglalkozz, majd mikor úgy érzed, kezdj el ismerkedni, de nagyon válogasd meg őket...

2015. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

O volt az elso, es azota sem voltam senkivel, te undorito leny!

A legrosszabb az volt, miutan lehuztuk azt a 10-15 percet(persze engem nem elegitett ki, oralis szex is csak neki volt), o fogta magat, feloltozott es ott hagyott! Kesz, semmi osszebujas vagy ilyesmi. Utaltam, de amikor szoltam ki lett magyarazva.

Szerintem ezrk a fiuk maguk sem tudjak, hogy megtudnak valtozni...

2015. szept. 8. 23:54
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Még nem voltam ilyen pasival, viszont több olyannal is voltam, akivel rossz volt a szex. Ne temesd már magad, hogy neked már soha nem lesz jó, meg, hogy minden kapcsolatodra hatással lesz... Ez szörnyű hozzáállás, így biztos tényleg nem lesz jó! Lépj túl ezen az idiótán, és a következő srác induljon tiszta lappal! :) Én is így tettem, és találtam is olyat, akivel isteni a szex.


***


" és mikor ti sexuáltok a macsókkal a diszkó wcbe mert ti ki akarjátok élni magatok azt nekünk el kell néznünk"


Ez meg hogy jön ide?! Ki az a "ti"? :D Honnan veszed, hogy a kérdező ilyet tett valaha is?

2015. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Amugy meg egy tok, normalis fiurol van szo. Mindenkivel tisztelettudo, becsuletes, de ijeszto, hogy vajoban ilyen...

En csak ovra tudok inteni minden lanyt, akinek hasonlo multtal rendelkezo pasi csapja a szelet.

2015. szept. 8. 23:57
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Tapasztalatból írok. Sajnos két kapcsolatomban is utólag kiderült, hogy prostiztak egykor. Sőt, egy nyolc éves kapcsolatomban a végén árulta el az exem, hohy egykor volt férfiakkal, mert kiskorában moesztálták és nem látott sokáig tisztán. Ezek után igen félve tekintek előre és csak bízni tudok, de bízok, hogy vár rám egy normáis férfi.

Mielőtt bárki leírná, hogy miféle eemberekkel kezdtem, nem volt rájuk írva, utóbbi pl több diplomás tanár volt.


27/N

2015. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jo, en ertem, hogy tul kell rajra lepni, de nehez, mert kb. vmi kis uritos nocskenek erzem magam. Es felek, hogy nem leszek kepes elvezni a szexet ezek utan, hisz alapjaiban teljesen rosszul kezdtem mindent...
2015. szept. 9. 00:00
 7/25 anonim ***** válasza:
5%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó vagyok. Bocsánat, pár elütés lett a soraimban, nagyon fáradt vagyok.
2015. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Egy (két) pasiból nem lehet az összesre a tanulságot levonni.


Ha nem jól bánik veled, tovább kell lépni, ennyi

2015. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, élvezni fogod. Jön majd egy férfi, aki odafigyel rád és majd meglátod milyen klassz a másik véglet. Nem lesz semmi baj, csak ne agyalj ezen, hagyd hogy jöjjön, aminek majd jönnie kell
2015. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!