Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha egy barátzónába tett pasi kiakadna, hogy ezt nem csinálja tovább, hagyjátok békén?

Figyelt kérdés

közeledtem felé - elutasitott - pasija lett. De gyakran mondja, hogy a kapcsolatuk rossz, nehéz megtalálni a megfelelő pasit.

Én meg nem tudom mire véljem ezt. Elfelejtett? Vagy ez valami célozgatás, segitségkérés? Idáig meghallgattam, persze, de esküszöm ki fogok akadni, hogy hagyjon békén ezzel...


2015. szept. 27. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
én megérteném. de nem jó neked ez a barátzóna. onnan nem szokott nagyon átkerülni senki a másikba:-( sorry, de ez van.
2015. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy megfelelő pasi neki, nem rád céloz. Te elvileg a barátja vagy, vagyis ő azt hiszi.
2015. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Menni akar? Egészségére. Érett emberként tudomásul kéne vennie/venned, hogy egy nőnek sem kötelessége "esélyt adnia", csak mert neked tetszik. Gondolom te sem tekintesz minden nőre potenciális barátnőként, tőle sem kellene elvárnod. Attól, hogy rossz a kapcsolata, te nem leszel vonzóbb. Nyugodtan kiakadhatsz, de a te hülyeséged, ha mellette ülsz és várod, hogy mikor szeret beléd. Ez nem "barátzóna", ugyanis nem barát az olyan ember, aki csak érdekből hallgatja meg a másik problémáit.
2015. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
egy férfi ezt simán ki tudná használni.
2015. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert az aktuálissal nem működik, még nem te leszel a befutó. Olyat meg még nem talált, akivel minden tökéletes és kölcsönösen így van. Te elfogadtad a barátzónát, ha nem jó, akkor szállj ki, távolodj el, keress mást, de ne epekedj fölöslegesen.
2015. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
A legtöbb pasi, aki azt hiszi, hogy a barátzónában van, nem is a barátzónában van, hanem a "ughh, ne, már megint ez a srác" zónában.
2015. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értené, hogy miért vagy ilyen, hiszen elvileg barátok vagytok.

Az ő szemében a lábad között semmi nincs, ha bármire is használni akarnád akár a farkad, akár a tököd, azt nem értené.

2015. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom minek foglalkozol vele ,csak a lelki szemetesládája vagy ,meg az egóját növelni vagy jó.célozgat ,fel akarja hívni a figyelmed ,hogy újra lekoptathasson ,de magában azért nyugtázhatja ,hogy te még mindig odavagy érte.
2015. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsétálni jogod van, kiakadni nincs, hiszen nem kényszerít semmire.
2015. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontosan ilyen helyzetben voltam, de hasonlóban. A srác akart a barátom maradni azután is, hogy elutasítottam. Jó, belementem, úgy voltam vele, végül is miért ne beszélgethetnénk? Aztán idővel úgy döntött, inkább nem akarja tartani a kapcsolatot, nem jelentette ki konkrétan, de egyre ritkábban találkozgattunk, elmaradozott, mikor rákérdeztem, van-e valami probléma, kifogásokat keresett. Értettem a célzást, nem kerestem többet, ő sem engem.

Én őszintén örültem neki, hogy tovább lépett, mert már abban az időben is éreztem valahol, hogy nem igazán jó ötlet, hogy barátok maradjuk valakivel, aki szerelmes belém. Csak olyan kis idióta voltam akkor még, hogy nem volt szívem rögtön minden kapcsolatot megszakítani vele, pedig lehet, az kellett volna és hamarabb túl lesz rajtam.

2015. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!