Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasimnak egy másik facebookkjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimnak egy másik facebookkján egy mási csakj tett ki hogy kapcsiban vannak. Ötlet hogy hogyan szivathatnám meg?

Figyelt kérdés
előlem lerejtette, de egy barátnőm lett figyelmes rá hogy mással is kapcsiban van. Még nem szakitottam vele.ugy teszek mintha nem tudnám.Viszont szretném megleckéztetni. Tudom h sírni fog meg könyörögni (amit utálok) Tipp? :)

2012. jún. 18. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak dobd ki lazán szerintem de valami olyan szöveggel amitől elsüllyed.
2012. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
sztem ti egyáltalán nem vagytok 18 évesek...de akk mit keresel ebbe a kategóriába?
2012. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha le venném a kapcsit faceről és kitennék helyette mást?? vagy az nyomorék dolog lenne? :P
2012. jún. 18. 17:55
 4/10 A kérdező kommentje:
második válaszoló: ez egy kérdezősködős fórum..erre való.kiváncsi vagyok mások véleményére..ennyi.
2012. jún. 18. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A "kapcsi" meg a "face" egy mondatban nekem kiverte a biztosítékot. Ez már innen nyomorék. Ha ugyanúgy mást teszel ki, mint ő tette, akkor Te hol is vagy különb? Légy egyenes! Rakd ki és kész! A szappanopera meg műhiszti elég van a tv műsorokban!
2012. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahha o.o
2012. jún. 18. 18:00
 7/10 IQbetyárka ***** válasza:
30%

Én a helyedben először is tönkre tenném a titkos viszonyát..ha koppan a srác akkor rendesen koppanjon :D

aztán addig szívnám a vérét a pasinak amíg nem könyörög hogy fogadjam vissza..aztán újra pofára ejteném!

én gyűlölöm az ilyen dolgokat, és nem tartom embernek aki ilyen módon él egy kapcsolatban!

de sok szerencsét a féregirtáshoz:)

17/L

2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tudasd a masik csajjal hogy nincs "egyedül". Atan dobd ki a szemetet.

Semmi mast ne csinalj. Volt egy baratnöm, aki bejelölte magat szakitas utan "eljegyezve" valaki massal rögtön csak ugy. Kisse szanalmas ha valaki eggyik f@...-rol a masikra ugral. Tarts meg a büszkeseged, Ö meg essen ket szek közt a pad ala.

22L

2012. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ötössel, és a hetessel értek egyet.
2012. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! sokat segitettetek :D
2012. jún. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!