Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Összeomlottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Összeomlottam. A pasi, akivel hetek óta találkozgatok, nagyon összeismerkedtünk, de fájó kijelentést tett, csakis szexre kellenék neki!

Figyelt kérdés

Azt hiszem kezdek belezúgni, ővele tudnám elképzelni a jövőmet, de szörnyű kijelentést tett: a korábbi csalódásai, és viszonzatlan szerelmei miatt nem akar komoly kapcsolatot velem.


Nagyon tetszek neki, és naponta hosszú órákat lógunk együtt, végigbeszéljük az egész napot, mindent megosztunk egymásnak magunkról, és hetek múltán azt mondja, hogy nem akar megbántani, nem akar szívatni, nem akarja, hogy nagyon beleéljem magam, de attól tartok már késő..


Teljesen átlagos pasi, semmi olyan különleges nincs benne, amire kívülállóként felfigyelnék, a belső ami igazán megtetszett benne a legelejétől fogva, miután összehozott minket a sors egy tök unalmas házibulin. Beszélgetni kezdtünk és igazából teljesen egymásra hangolódtunk, innentől kezdve pedig csakis egymással foglalkoztunk.


És akkor hetek múlva azt mondja, hogy csak szexet képes velem elképzelni. És nem azért, mert valami baja van velem, nem tetszek neki, vagy butának tart, mert mindig bókol, dicsér, és végre ő az első pasi az életemben, aki érezteti velem, hogy végre vagyok valaki (még akkor is, ha csak egy kis senki buta liba vagyok).. :( Világ omlott össze bennem, mert nem erre számítottam. Beszélt néhányszor a korábbi barátnőiről, hogy kicsesztek vele, meg az egyikbe reménytelenül szerelmes volt, de az is csak átverte, kihasználta. De szóval nem hittem volna, hogy még l van ragadva a múltban. :(


Azt mondta, hogy nem akar teher lenni és nem akar kihasználni. Ezért mondta meg egyenesen, hogy mi a helyzet és rám bízza a döntést. Szörnyen érzem magam. :(


Mit tehetnék ebben a helyzetben? Ha békén hagyom, örökre elvesztem és esély se marad, hogy összejöjjek vele. Ha tartom tovább vele a kapcsolatot, fájni fog, ha összejön egy másik lánnyal.


2014. jún. 11. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagy taktikus a ficko!!! Jo a modszere arra, hogy elfogadd, csak egy üritölyuk vagy számára.
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el és búcsúzzatok el egymástól. Tudom, hogy fájni fog, de muszáj ezt tenned. Így kevésbé sérülsz majd.
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok de ha nő lennék elküldeném a halál... ezt a srácot. Persze én szívjak és szenvedjek hátrányt azért mert barom volt vele pár csaj. A múlt rabja ...khmm. hát nem pont veled tudna a múlt csalódásain túllépni? Már bocs de gy@kér vagy ha nem lépsz ki ebből az egészből.
2014. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem értem, de ne kezeljétek le őt ennyire. Ha annyira gerinctelen pasi lett volna, már megtehette volna, amit kijelentett. Nem tette, mert nem akart rongyként használni, majd eldobni.
2014. jún. 11. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket az előbb felsoroltál lehet egy "nagyobb terv" része. Mert ő tudja, hogy ha ilyeneket mond, akkor erre majd te így fogsz reagálni ahogy most, és végül csak beengeded a bugyidba.

Lehet még számtalan olyan lány, akiknek ugyanezeket mondja.


De persze te itt majd mentegetni fogod, hogy "de nem is", dugtok párszor, mert azt hiszed, attól majd megváltoznak az érzései és viszonzásra talál a te szerelmed. Közben a pasas röhög a markába, összejárogat veled amikor jól esik neki. Mivel érzelmileg te vagy alárendelt szerepben, mindig ugrani fogsz neki, mindent megbocsájtasz, stb. Majd amikor végleg kidob, akkor jössz vissza ide sírni, hogy "mekkora szemét genyó állat", közben pedig magadnak okoztad a csalódást.

2014. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. A "nem akar kihasználni" az pontosan azt jelenti, hogy ki akar használni, csak várja a beleegyezésed. Azt utána meg jön az "én megmondtam!".
2014. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!